Skocz do zawartości
flasht

Prosze o polecenie jakiegos dobrego cooler'a...

Rekomendowane odpowiedzi

Moglibyscie mi polecic jakiegos dobrego cooler'a za ok 100 PLN ? (nie obraze sie jak bedzie kosztowal mniej :) )

Myslalem o Spire Falcon Rock II ale sam nie wiem...

 

A... powiem ze chcialbym podkrecic Athlona 2500 na 3200... Plytka to bedzie pewnie Abit NF7-S(L) (nie wiem czy to ma cos do rzeczy :)) ...

 

A i jeszcze takie pytanko... (sorki za crossposta z pl.rec.gry.komputerowe.sprzet)

 

Podkrecilem Athlona 2500 na 2800 (2.2Ghz) i prime (chyba on) wywala mi

windowsa - niebieski ekranik... czy to oznacza ze moj procek nie lubi

podkrecania czy o co biega? (plyta to MSI KT4V) bylo to jakies 175x12.5/13 czy cos takiego...

 

Pozdrawiam,

FlashT

 

PS. Witam wszystkich - nowy jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

Spire whisperock IV za 40 zl , u mnie na 1700@2600 na maksa po dlugim graniu 45 na badziewnej pascie titana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyscie mi polecic jakiegos dobrego cooler'a za ok 100 PLN ? (nie obraze sie jak bedzie kosztowal mniej :) )

Myslalem o Spire Falcon Rock II ale sam nie wiem...

 

A... powiem ze chcialbym podkrecic Athlona 2500 na 3200... Plytka to bedzie pewnie Abit NF7-S(L) (nie wiem czy to ma cos do rzeczy :)) ...

 

A i jeszcze takie pytanko... (sorki za crossposta z pl.rec.gry.komputerowe.sprzet)

 

Podkrecilem Athlona 2500 na 2800 (2.2Ghz) i prime (chyba on) wywala mi

windowsa - niebieski ekranik... czy to oznacza ze moj procek nie lubi

podkrecania czy o co biega? (plyta to MSI KT4V) bylo to jakies 175x12.5/13 czy cos takiego...

 

Pozdrawiam,

FlashT

 

PS. Witam wszystkich - nowy jestem :)

Zalman 7000 ALCU OEM po obcieciu zapinki wlezie na tego Abita

PS. Ten topic nie w tym dziale > Chłodzenie konwencjonalne > jest taki na przyszlość

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FalconRock II, tylko doszlifowac samemu spod radiatora, + dobra pasta = dobre chlodzenie + reszta kasy :)

 

to jest chyba temat do dzialu chlodzenie konwencjonalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Spire WR4, bardzo cichy i w miare wydajny (u mnie max na MSI KT4AV na D@2,1 to 54C--Prime95 po kilkunastu h:)) no i tani na allegro juz za 40 zeta!

Odnosnie 2 pytania, to zwieksz napiecie na procku jak chcesz go krecic, bo plyta nadaje sie do OC (wiem z wlasnego doswiadczenia:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spire WhisperRock IV - tani, ale jak nie doszlifujesz spodu to rewelacja to nie jest. Lepiej sobie radzi Spire FridgeRock (miedziany spod caly), ale jest ciut glosniejszy.

Nawet na stronie producenta nie moge znalezc takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...