Skocz do zawartości
Krzysiek_22

Problem z Msi 5900 xt

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem z kartą msi 5900 xt polega na przycinaniu sie gierek. Gierki ktore mi sie przycinaja to colin 2 (najbardziej) i nfs underground. Max payn 2 chodzi gladko i bez problemow. Próbowalem juz chyba wszystkiego (zmiana steronikow, zmiana systemow XP, 2000). Ciekawa rzecza jest to ze nfs undergroun chodzi najlepiej w rozdzielczosci 1280 na 1024. W mniejszych rozdzielczosciach jeszcze bardziej sie tnie. Moj komputer to pentium iV 3.0 HT, pamieć Geil dual 512 3200 plyta głowna gigabite 8knxp zasilacz 360 W chiftek. Acha jeszcze jedno podczas wejscia do directx przycinanie minimalnie ustaje w colinie 2 ale w nfs gierka juz staje sie malo interesujaca (zwalnia, przyspiesza). Po ponownym uruchomieniu jest to samo prazycinanie. Jezeli ktos by wiedzial jaka przyczyna moze byc zacinania byl bym bardzo wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nowy sprzęt? Bo może to nie wina grafy. Ja pamiętam jak kupiłem komputer to też miałem różne dziwne przypadki i winowajcą był wadliwy procesor. Ale żeby szybko wykluczyć grafikę to pożycz od kogoś coś mocnego i sprawdź lub weź swoją kartę do kolegi. Jak będą szopki lub ich nie będzie będziesz znał winowajcę. Nic innego się nie da zrobić musisz sprawdzać po kolei sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wylacz HT.. na benchmark.pl byl kiedys artykul w ktorym to autor mowil o tym ze przy wlaczonym HT komp co jakis czas lubi sie przyciac.. nie wiem czy to jest prawda czy nie bo PIV nie mialem ale warto sprobowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...