Skocz do zawartości
Gość

Statystki 24-03-2004

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze Hipo Was lyknal...

czy ja zle pisze? nie nas lyknal tylko od ponad tygodnia idziemy tak leb w leb...
wiem... napisalem zebys wiedzial ze sa ludzie zaangazowani w SETI...

hmm... macie duzo wyzsza srednia ale was wyprzedzili... niezle ;p

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze Hipo Was lyknal...

czy ja zle pisze? nie nas lyknal tylko od ponad tygodnia idziemy tak leb w leb...
wiem... napisalem zebys wiedzial ze sa ludzie zaangazowani w SETI...

hmm... macie duzo wyzsza srednia ale was wyprzedzili... niezle ;p

 

:wink:

to raczej mysmy ich dogonili a oni nas chwilowo przegonili o 1WUs. ale u mnie juz gotowe 3 jednostki... a tak btw. jeden z moich liczacych odpadl na chwile bo nie ma neta a to 3-4 jednostki dziennie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie full wypas sa statsy i w zupelnosci wystarcza :-)

No to musze Cie zmartwic, bo to nie jest moje ostatnie zdanie ;) Niestety w tym semestrze mam tyle rzeczy do zrobienia, ze nie wiem co najpierw, dlatego za duzo czasu nie moge na to poswiecac, ale spokojnie.. po nitce do klebka :) Przejscie na nowy projekt tez mysle nie przysporzy specjalnych problemow, bo zmieni sie tylko sposob pobierania danych (no i moze bedzie ich wiecej)

 

O ile FiDO robisz to jakimis skryptami a nie recznie to swietnie.. nie narobisz sie przy cotygodniowych statsach :-)

Musial bym na glowe upasc, zeby to recznie robic co tydzien :))) Po cos studiuje informatyke i ucze sie programowania, zeby to wykorzystac, no nie ? :> Recznie robie jedynie skriny lub tak jak teraz wciskam Save na kazdej stronie i jest.

 

jak siedze i patrze na niego to widze ze mu smutno ze nikt mu topica nie przyklei

e tam zara smutno ;P nie robilem tego z chorymi ambicjami, tylko dla siebie (i przy okazji da innych), a co sie nauczylem to moje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. jeden z moich liczacych odpadl na chwile bo nie ma neta a to 3-4 jednostki dziennie...

ja na takie wypadki mam w cache 50 WU 8)
tylko widzisz jednostki maja waznosc 7dni. a jak go nie bedzie 2 tyg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sie dowiedziałem ze na samym poczatku jak zaczynałeś liczyc miałeś d800 :)  teraz go zmieniłes, ja dalej jade na moim pIII500@620 ale na  razie nie mam kasy aby zmieniać w sumie całego kompa, robie co moge ale marnie mii to idzie...

XwA mój kolega mam pentiawę 3 500 MHZ i wyrabia się w 11-13 godziń, nie rozumniem twojego czaasu, 24 godziny to 2 razy dłuzej coś masz nie tak !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem że takie czasy mam na ostatnich probkach:) normalnie mam koło 12h ztym ze całymi dniami mnie nie ma w domu, a w tym czasie rodzinka sedzi na kompie i katuje go...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być, ja w pracy kontroluję co się z kompem w domu dzieje widzę jak średnio co 2h wchodzi 1WU to jest OK, jak nie to zaraz SMS do młodego, że się nie uczy tylko NFS, CS, UT czy inne kwiatki

Tak sobie kombinuję, gdzieś czytałem, że jest oprogramowanie które potrafi wykorzystywać do obliczeń sprzętowe DSP (procesor dźwiękowy) do dekodowania sygnałów łączności satelitarnej czy cosik tak, może gdzieś jakiś amator napisał coś takiego dla SETI i SoundStorma czy innych droższych kart dźwiękowych.

I tak na boku Tweaki robią średni 1000WU dziennie a każda średnio ma 3,5TFlopa daje to 3500TF dziennie i tu pytanie ile czasu byśmy liczyli Katedrę kol. Bagińskiego lub na przykład falę uderzeniową pękniętej tamy albo ile czasu potrzeba było by na złamanie wszystkich dziennych kodów ostatnich Enigm Krigsmarine czy Kodu Purpurowego

Coś mnie naszło siedzę i tak se kombinuję i niech moc największego CPU będzie z Tweakami :)

Pozdrawiam

PS

Pewnie ciekawe tematy tak zwanego liczenia rozproszonego i koordynacja jego to chyba w przyszłości góra biznesu, ale póki co to naginamy altruistycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zalatwisz do tego konto z obsluga php, mysql i mozliwoscia dodania czegos od siebie do crona (update'owanie statsow)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi darmowe konto z dostepem do crona... nie wydaje mi sie aby takie byly, wiec mozna jedynie liczyc na to, ze ktos ma jakies wtyki gdzies i zalatwi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...