Skocz do zawartości
djsimon

GF2TI vs GF4MX440

Rekomendowane odpowiedzi

GF4MX440 jest wydajniejszy o jakies 20%. Ja bym wolal GF4MX bo teraz NVidia bedzie optymalizowac stery pod 4ki. Ale i tak to chyba nic nie da bo GF4MX to podrasowana GF2MX. Moje zdanie jest takie: Wole Gf2Ti 64mb jakiejs pozadnej firmy z pamieciami 4ns niz gf4mx440 od prolinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF4 tylko przy malej roznicy cenowej w stos. do gf2. Ale Radek to jednak lepszy wybór i tak.

Byle wersja BOX'owana przez ATi, bo jest taktowana zegarem 290/460, a inne OEM'y to 270/460 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem czytałem i widze tam tylko sdramy dopiero pisało że 8500 ma ddrki ale może źle napisali tylko że na giełdzie to pomaże o takim ati ale trudno się mówi kupię w sklepie

Nie może tylko napewno zle napisali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale radek ma sdramy to nie zwolni całości

Simon masz jakieś złe info! Radek 7500 ma DDR`y! a nie SDRAM`y! i wogóle jest the best, i tylko minimalnie przygrywa z GF4MX440 w niektórych benchmarkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem czytałem i widze tam tylko sdramy dopiero pisało że 8500 ma ddrki ale może źle napisali tylko że na giełdzie to pomaże o takim ati ale trudno się mówi kupię w sklepie

Pierwsze Radeon'y miały nawet DDR'y (R100).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AR64DG (ATi RADEON 7500 Pro) 64MB DDR memory accelerates the latest 3D and 2D games and applications

AR64S-H (ATi RADEON 7500 Pro) 64MB SDR memory accelerates the latest 3D and 2D games and applications

Ale zdecydowana większość Radków 7500 ma pamięci DDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadna z tych kart nie jest przyszlosciowa bo nie ma Pixel Shader . A najnowsze gry chocby Unreal 2 beda go potrzebowac. Xonowi ledwo co ciagla GF2ti w U2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie zmieniam mojego mx400 na jedna z tych kart ale na jednym z zagranicznych servow ktostam pisal ze r 7.5k ma przestazala architekture, wiec nie wiem czy nie lepiej doplacic i kupic G4mx bo jak zwykle ta karta za kilka miechow dzieki sterownikom Nvidi moze byc szybsza o 30%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie brał Radeona 7500 bo z ATI to właściwie co z tego że wydajne jak 60% straych gierek nie działa a patchy brak ja bym brał Geforce 4mx łatwiej byłoby sie go potem pozbyć a po kupnie Geforce 2 Ti straci sie wiele przy odsprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...