Skocz do zawartości
Aeroo

Mody na GF2mx400 64mb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chodzi mi o jakies mody na ta karte albo jakis jej przrobienie bo w tym temacie jestem raczej słaby moze ktos cos robil z ta grafa zeby byla szybsza, troszke ja podkrecilem bo wiecej juz sie nie da. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A slyszales o modzie na Qadro? Obczaj to jest gdzies na forum, Zrob Qadro, potem Vmoda(tylko Vgpu, o Vmem cos slyszalem, ale nikt chyba jeszcze nie robil) no wiec zrobisz sobie Qadro (karta jakies 20%-30% wydakniejsza, i Vmoda, karta bedzie full wypas, i ta satysfakcja ze z niczego zrobiles fajna karte. O Vmodzie na mx400tez jest gdzies na forum. SZUKAJ jak znajdziesz daj tu linki, kiedys widzialem ale zgubilem wiec jakbys byl tak uprzejmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez kiedys czytalem o tym modzie na Quadro ale nie wiem czy to nie bylo do MX4 ?!? Fakt faktem ze wzrosla wydajnosc ale tylko w srodowisku OPENGL co naprzyklad sprzyjalo obrobce graficznej :D

No i zawsze mozesz zakozaczyc ze masz QuadroMX a nie tylko MX ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisali to polepsza minimalnie wydajnośc w openGL i dochodzą nowe funkcje dla grafy.

u mnie w specviperf - jakieś 20 do nawet 100%, więc nie jest to minimalne

 

objawia się to spadkiem wydajności w DX, ale za to OpenGL (ACad) super !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...