Skocz do zawartości
Overlocker

Maly, maly, bardzo maly.. :(

Rekomendowane odpowiedzi

Heh... moj problem polega na tym, ze wydaje mi sie ze mam bardzo malo w 3dmarku2001...

 

barton 2500 @ 3200

epox 8rda3l

2x256mb ram twinmos (pc3700)

modecom350GTF

 

i......... GEFORCE 4 MX 440....

 

W 3Dmarku (na detkach 44.xx) w windowsie XP Pro, mam wynik tylko cos ponad 5200..........

 

Czy to wina tego badziewia jaki mjest GeForce MX 440?

 

Heh... moj kolega na Pentium 4 2.53GHz, 256ramu, plyta unknown, i Geforce MX440 tyle ze 64bit i sdram ma 1489 pkt! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. na windzie 98 mam wynik kolo 7100.. wiec ten windows tez wszystko zwalnia.....

 

to nie jest malo, naprawde 7100 jak na geforce 4 mx 440..., ale to ze wynik jest maly (nie jak na ta karte) to nie zaprzeczam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. na windzie 98 mam wynik kolo 7100.. wiec ten windows tez wszystko zwalnia..... 

 

to nie jest malo, naprawde 7100 jak na geforce 4 mx 440..., ale to ze wynik jest maly (nie jak na ta karte) to nie zaprzeczam..

Przeciez w winXP trzeba przed markiem powylaczac szereg usług które działają w tle i zżerają moc proca!!! Ten wynik 7100 juz jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym co mam w konigu nizej wyciagam ok. 7700 w win xp na sterach 53.03 . Nie wylaczalem zadnych uslug.

Powinienes podkrecic troche swoja karte. U mnie to dalo przyrost okolo 1500pktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiscie slabo :/ . Jakie masz chlodzenie na GPU?? Ja mam jakieos orba i przez to kreci sie bardzo ladnie. Na pamieciach nie mam zadnych radiatorkow. Twoje pamieci powinny smigac na >450 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...