Skocz do zawartości
Dr4g

wypas obudowa TT z UFO:D

Rekomendowane odpowiedzi

jeden woli odpustowego malacza z pionierem na szybie a inny woli zwykla fure.

tylko czemu ta zwykla fura tyle kosztuje ?? :wink:

Dobre rzeczy sporo kosztują. Dobre materiały, dbałość o szczegóły i wykończenie a na koniec dolicza się prestiż firmy.

Znasz zasadę - "g0wno dasz g0wno masz" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden woli odpustowego malacza z pionierem na szybie a inny woli zwykla fure.

tylko czemu ta zwykla fura tyle kosztuje ?? :wink:

Dobre rzeczy sporo kosztują. Dobre materiały, dbałość o szczegóły i wykończenie a na koniec dolicza się prestiż firmy.

Znasz zasadę - "g0wno dasz g0wno masz" :lol:

Dokladnie tak. W sumie to TT tez tani nie jest, ale zalicza sie raczej do tej dolnej granicy ;]

Ja kiedys sie juz przejechalem ze kupujac tanie rzeczy nie zawsze sie na tym dobrze wychodzi. Dlatego wole kupic cos drozszego i miec to na pare(nascie) lat :]

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz mojego Lian-Li . Z malym poslizgiem bo cos tam w UPS im sie po<span style="color:red;">[ciach!]</span>lilo ale mam. I musze powiedziec ze jest piekny... az brak mi slow zeby wyrazic mą radość i podziw...

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Jak skombinuje cyfraka to bedą fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh - naprawdę szkoda takiej obudowy  :cry: - no ale trudno.

 

Ta nowa też bardzo ładnie się prezentuje - tylko ten wskaźnik wysterowania chyba troche zbyt "bajerancki". Można w nim wyłączyć to podświetlenie ?

A no niestety nie da sie wylaczyc podswietlenia. To znaczy da sie ale wtedy wskaznik przestaje dzialac. Sprobuje spatencic cos zeby nie byl taki jasny moze jak mu 5V dam to bedzie mniej swiecic.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda a myslałem ze polookam sobie na tegi LIAN-LI. Ta prostota cos w sobie ma ;) Mi sie tam budy Szefa podobaja. Ten twój CM bardzo łądnie sie prezentuje ale ten wskaźniczek średnio mi lezy... IMO swiecidełka nie pasuja do jej stylu...przynajmniej te z boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...