Skocz do zawartości
BLANTMEN

Robienie stronek WWW na zamówienie ....

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z kolegą mamy zamiar robić stronki WWW dla osób prywatnych. Czy ktoś z was się tym zajmuje ? Chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób złożyc danej osobie oferte - co zaproponować, za jaką cenę to zrobić. Wypowiedzcie się na podstawie waszych doświadczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blantmen, ja Ci mogę powiedzieć tylko z własnego doświadczenia, że np. wizytówka (kilka ekranów z tekstem i fotkami) na portalu Panoramy Firm kosztuje od 1600 w górę.

Sądzę, że prosta stronka, to przynajmniej kilkaset PLN.

Proponuję zajać się FIRMAMI a nie osobami prywatnymi. Lepsza kasa i później lepsze referencje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BLANTMEN: razem z Sheep'em robie stronki. wszystko zalezy od klienta + jego portfel. jezeli bogata firma to mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> duzo kasy i wypasiona stronke zrobic. mniej kasy = mniej wypasiona stronka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego co Soba oferujesz :). Jesli zrobisz [po uwczesnym dogadaniu of kors] stronke html+flash+php to z tego kosmos wyjdzie i taka sama 'kosmiczna' cene mozesz zaspiewac :). O ile jestes dobry w w/w rzeczach :)

Pamietaj zawsze sie wstepnie dogadac na poczatku, ile stron, czy duzo grafiki, ma byc dynamiczna , dodatkowe zdjecia [o ile posiadasz cyfraka :)]

A odnosnie cen: ja przeszukalem cenniki duuuuzej ilosc web designerow, roznily sie znaczaco, i oczywiscie byly to ceny orientacyjne, jesli sie nie pomyle to profesjonalisci biora od 150pln za prosta strone html, strona we flashu >1500pln. Roznie ... kwestia dogadania.

PS. Zrobiliscie juz jakies strony? MAcie siakies projekty? Jesli tak wyslij mi na PW z checia zobacze co tworzysz 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm reka odbita skanerem , kolarz .... bogata ta strona , jak na strone webdesign'era ;]

Dla mnie ta strona jest przerosnieta :)

1. Za malo czytelna, full informacji a tylko male jakies okienko do czytania :/

2. Strona designera a tu po prawej oczom ukazuje sie kolarz-rowerzysta :lol:

3. Z menu te literki wrrr.

No ale ogolnie moze byc, ceny profesjonalne 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...