Skocz do zawartości
gnz

wałki na 01/04/2004 ...

Rekomendowane odpowiedzi

komu juz udalo sie kogos wkrecic i na co ? :)

 

mnie nikt nie nabral narazie bo jestem czujny :P

 

ale wkrecilem swoja mamuske ...

 

pare dni temu spalil mi sie monitor - za naprawe chcieli tyle ze kupilbym nie duzo drozej uzywany wiec olalem to bo doszedlem do wniosku ze kupie jak juz bedziemy w UE i jak wroce z wakacji (jade zarabiac za wielka wode ;))

 

porzyczylem monita na te 2 miechy do wakacji od cioci - ta sama ciocia wyjechala na jakas delegacje do wa-wy i moja mama pojechala do jej domu opiekowac sie babcia.

 

dzwonie dzis rano do mamy ze splailem monitor cioci :lol:

wkrecam ze to wina sprzetu i kabla zasilajacego monitor - to on pociagnal zapewne ten stary monit i teraz pociagnal ten od cioci ... starsza lyknela wszystko :lol: kazala go do naprawy zanosic bo ten juz wypada naprawic ;)

 

 

1:0 dla mnie ... zobaczymy jak bedzie na koniec dnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak chyba rok temu wszystcy czekali na patcha do TO i na forum ogolnopolskim kilka osb postanowilo zrobic joke i na serwie jednej z najwiekszych pobieralni umiescili pusty plik 30, czy tam 100 mb :> i dali linka na ofrum :]

i ludzie sciagali, a potem posypaly sie posty, ze cos nie tak, bo sie uruchomic nie da :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle jakoś ten dzień do mnie nie przemawia :/

Nie bawi mnie "oszukiwanie się" Bleee :/

 

Narazie nikt mnie nie "oszukał" bo nikt nie próbował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzien sie skonczyl wiec i na temat przyszla pora ;)

 

Dołączona grafika

 

 

BTW tak dla wyjasnien - caly TEN temat to jedna wielka intryga i sabotaż :)

 

wtajemniczonych bylo 3 moderow i userzy ktorzy podsycali atmosfere - moje edycje postow tez byly konsultowane - nikt bana nie dostal wiec prosimy nie stawac juz w niczyjej obronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...