Skocz do zawartości
Raczy

FX 5700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam doradzcie mi co mam kupic do 650 zl moj stary gef 3 padl i dali mi gainwada5200 ale to kicha :(( i che doplacic i kupic juz cos lepszego szukalem po necie i znalazlem palita fx 5700 za 620zl co myslicie o tej karcie ??? warto ja kupic czy moze radzicie cos innego ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oferta jest taka jak w kazdym sklepie sprawdzalem juz w komputroiku sirius apollo i sam nie znalalem nic co bylo by lepsze od tego 5700 chyba ze sie myle poprawcie mnie

 

Palit GF FX5700 128MB 128bit szt. 620.00

Canyon GF FX5700 128MB TV szt. 640.00

 

firmy kompletnie mi nieznane ale cena zato sympatyczna :))

znacie cos lepszego w tym przedziale cenowym ??? ale nie z allegro tylko ze sklepu :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie bral ani Palita ani Canyona. Jak juz to wez jakas markową 5700 - moze za jakas minimalna doplata sie uda. Ja kupilem swoją (Leadtek 5700) za 655 zeta. Co do Radków to 9500 modowalnego juz w sklepie raczej nie dostaniesz, a np 9600 sie chyba nie oplaca. 9600PRO kosztuje powyzez 700 zl. wiec tez odpada. Podaj moze link do cennika sklepu to sie da cos sensownie wybrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie oferta jest taka sama jak we wszystkich sklepach rozmawialem wlasnie z kolega co ma Karta Pixelview FX 5700 128MB VIVO i bardzo sobie chwali co o tym myslicie jest drozsza ale tak jak napisal LPC lepiej dodac jeszcze troszke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Pixelview 2001Se -> 12500 2003 -> 3600 . Niestety sie zawiodlem bo to sa np. wyniki przy karcie podkreconej jak w podpisie -> za to moge pamieciami spokojnie pdojechac pod 670 tyle ze punkty w 3d marku leca w dol . Jak bede mial czas to pomysle nad jakims modem bo cos mi sie wydaje ze pamiatki sa chyba nie dovoltowane . A jak nie bedzie czasu to na pewno go znajde na zakup radka :D Osobiscie polecam jesli nie masz mozliwosci kupna np. R9600Pro w cenie do 650zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopytaj się w takim razie kolegi jak mu się kręci ten Pixelview i jakie ma pamięci, bo z tego co pamiętam to się ktoś na tym forum skarżył, że mu ten Prolink cienko chodzi.

To ja sie skarzylem tobie jak zobaczylem twoje wyniki w HOF :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisal mi ze w najnowszych sterownikach ustawilo mu samo 480/666 niestety nie wiem jakie ma pamieci wiem ze radiatorki sobie nakleil

A swistak siedzi... Po pierwsze primo to rdzen jak chce dac na 480 to musi sciagnac tego gluta z gabka ze spodu radiatora bo to ma chyba sluzyc jako izolator od bakterii a nie przewodnik . Po drugie jak wsadzil te radiatorki na pamieci to musial zmodowac chlodzenie (tak jak ja) rdzenia bo sie tego zrobic nie da bo radiator przeszkadza . Pamieci ma 3.6ns Samsungi . Podaj mi linka do tych sterow ktore to on ma moze mnie oswieci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi napisal moda nie robil a stery pisal ze ma najnowsze ja tez takie zainstalowalem i jak daje auto detect to tez podnosi mi pamieci i rdzen pewnie o to mu chodzilo a na rdzen pewnie blok wodny zalozyl bo kiedys mial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...