Skocz do zawartości
Gość

dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co mam dylemat bo moge kupic Durona 800 albo Gf3ti200 niewiem doradzcie cos macie czs do jutra tj niedziela 21 kwietnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mam dylemat bo moge kupic Durona 800 albo Gf3ti200 niewiem doradzcie cos macie czs do jutra tj niedziela 21 kwietnia

ani jedno ani drugie...

 

bo ceny gf3 beda mocno spadac....

 

zreszta zalezy za ile... ten duren to kosztuje okolo 150zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mam dylemat bo moge kupic Durona 800 albo Gf3ti200 niewiem doradzcie cos macie czs do jutra tj niedziela 21 kwietnia

Alteranatywa jest dość dziwna 8O

 

Wszystko zależy od tego jaka jest reszta tego kompa.

Na Twoim miejscu kupiłbym dobrą mobo i jakiś sensowniejszy procek a potem kombinował z resztą pieniążków :)

 

A tak na marginesie do słabego procka "dobra" grafika jest średnio dobrym pomysłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral gf3 bo jak chcesz pograc to na duronie z voodo 2 to w nowe gierki niepograsz a na p2 tz gf3 to posmigasz spokojnie w nowe tytuly.takie jak MOHAA czy Wolfensteini.A procka + mobo zmienisz pozniej a gf3 pozostanie.I wcale gf3 niebedzie sie az tak marnował.Napewnoilosc klatek bedzie wieksza od gf2 MX400 i porownywalny do gf2 ti na lepszym kompie.

Rob jak chcesz alle jak chodzi o gry to bardziej odzczujesz wymiane vodoo 2 na gf3 niz zamiane P2 nawet najszybszego Durnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...