Skocz do zawartości
dARIO

Działa wam KaZaA ?

Rekomendowane odpowiedzi

Działa wam KaZaA ? Bo u mnie cały czas tylko Conectingg... i ani kroku dalej  :evil: A jak wam działa, to wiecie dlaczego mnie nie ?

mi dziala wlasnie ciagne sobie jakas giere, sprobuj zrobic po uruchomieniu disconnet a potem znowu sie polaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziala ale ja na przyklad mam inny problem. Za kazdym razem Kazaa sie laduje razem z windows choc nie ma tej opcji zaznaczonej w programie. Takze mysle ze jesli masz problemy to sobie zainstaluj ten program jeszcze raz albo sobie sciagnij Morpheus ktory jest dokladnie tym samym programem co kazaa tylko pod inna nazwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też działa. 

Mam takie pytanko, czy przy odinstalowaniu KaZzy i zainstalowaniu wersji Lite pliki zaczęte będą dalej ściągane.

:arrow: nigdy nie robilem takiej 'operacji'. najlepiej, zeby nie ryzykowac, sciagnij wszystko co masz na liscie, a dopiero potem zainstaluj Lite 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sobie sciagnij Morpheus ktory jest dokladnie tym samym programem co kazaa tylko pod inna nazwa.

Mylisz sie.

Morpheus jest klientem-wezlem sieci Gnutella a nie FastTrack i bazuje na licencjonowanym na GPL sofcie. Tymczasem do sieci FastTrack oprogramowanie jest poki co ClosedSource.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...