Skocz do zawartości
Zulusman

EpoX 8RDA+ + 2500+ Mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy a szczególnie ty ZULUSMAN.

Mam podobnie jak ty (Epox 8RDA+ rev1.1, TWINMOSY 2x512 400Mhz, 2500xp-m). Mam taki sam problem. Mnoznika powyzej 12,5 sie nie da ustawic:( a na FSB 200 nie chce wejsci nawet do WINDY:( Cóż między innymi dlatego zminiam płyte na ABIT NF7-S 2.0 (430zł). Twiny zostaną i zobaczę jak się będą zachowywały.  

 

NIE KUPUJ AN7 (czy jakos tam)

a ja mam epoxa i zdnych problemow niemialem, mam pamieci noname cl2,5 wszystko smiga na 200fbs nonstop od 5miesiecy, ani jednej zwiechy itp. MOZE przed zmiana mobo, zobaczy czy nb i sb maja odpowiednia temp, czy zasilka jest dobra, wersja biosu, i chlodzenie proca.

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=27072

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w budzie, sprawdzalem czy sie cos grzeje, lecz nie zbyt, moze to dlatego ze mam tyle wiatraczkow, zeklbym nawet ze zastanawiam sie czy dobrze przyklejlem te radiatory na mofsety, byla tam jakas tasma termoprzewodzaca. Co do radiatorow na Chipy Nb SB , nie wiem ktory jest ktory, tez sa "zimne" na pascie Arctic Ceramiqe. Magistrala 200Mhz x 9.5( nic szczegolnego, lecz czekam na powrot drugiej kosci z sevisu i wtedy zaczne krecic ponownie). Macalem tez inne czesci na plycie, cos co przypomina mofsety, (tak wogole to ile ich jest na rev 2.2 - jak ma to znaczenie?) lecz nic co by mnie swoja temeratura zaniepokoilo nie znalazlem.

Na ile puszczacie prime95, tak rozsadnie, 5-6 godzin wystarczy?

Podkrecajac kompa czy wystarczy sam test 3DMarkiem 2001 se tak oczywiscie na probe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...