Skocz do zawartości
$l@ven

Zestaw bezprzewodowy

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec, konczac z "zawodowym" (moze zle okreslenie...) "na serio" graniem w gry fpp postawilem sie troche rozpuscic i kupic sobie zestaw bezprzewodowy.

 

W gre wchodzi chyba tylko i wylacznie Logitech.

Zestaw przede wszystkim nie powinien gubic sygnalu, bez zadnych opoznien dzialac oraz najlepiej zeby myszka nie byla zbyt ciezka.

 

Na razie jestem zainteresowany trzema zestawami:

 

1) Logitech Cordless Desktop Deluxe Optical - 347zł

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5758

 

Dołączona grafika

 

2) Logitech Cordless Desktop Precision - 289zł

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9870

 

Dołączona grafika

 

3) Logitech Cordless Desktop Deluxe - 239zł

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3596

 

Dołączona grafika

 

Jakie zasadnicze roznice wystepuja miedzy tymi zestawami?

Ktory, biorac pod uwage stosunek cena / jakosc jest najbardziej oplacalny?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnica między 1 i 3 to wyłacznie kolor i myszka optyczna w 1 i kulkowa w 3. drugi kij g owie w czym on taki precyzyjny :lol:

co do cen to mogłeś podać lub linki chociaż.

najbardziej opłacalne to są myszki kulkowe A4Techa i klawiery Tracer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczatkowo nic nie pisalem, bo moj zestaw jest troche drozszy od rozwazanych przez ciebie. Mam Logitech Cordless Desktop Comfort (cena, zaleznie od miejsca, 450-500) i jestem zadowolony. Klawiatura jest lamana i autentycznie ustapil mi dzieki temu bol nadgarstkow, ktory byl duzym problemem przy tradycyjnej klawiaturze. Myszka w zestawie to zadna rewelacja, zwykly Logitech Cordless Mouseman Optical, ale na moje potrzeby wystarcza, a gram w FPS sporo.

 

Inwestycje wiec uwazam za udana, brak kabli na biurku dodatkowo motywuje mnie by w ogole utrzymywac na nim porzadek, a to dodatkowy plus :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl o bateriach ... mi na Logitech'u starsznie baterie wcina :(

Energizer 2300 w myszce na cordlesie optic starczaja na tydzien

wiem ze to nie problem ... ale dla nie ktorych to minus (-)

za to na microsyfie bezprzewodowym optic (testowane u dwoch kumpli)

na miesiac na zwyklych duracach

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W myszce i klawiaturze mam akumulatorki GP 2000mAh. Klawiatura dziala na jednym naladowaniu juz prawie 4 m-ce, myszke trzeba ladowac co miesiac. Nie jest najgorzej.

nie wiem jak ty to robisz, ale mi na Cordless Desktop Optical Black przy codziennym uzywaniu po 12h (Energizer 2300mAh) baterie w myszy od tego zestawu, na rowny tydzien wystarczaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zestaw nr 3..wlasnie tez bialy...juz od ok. 8 m-cy...i powiem jedno: NIE UMIEM juz pracowac na zestawach przewodowych...szczegolnie myszka bezprzewodowa roxxxx...no i czyszczenie biurka staje sie latwiejsze(po prostu podnosisz wszystko i kladziesz np. na kanape)...polecam...aha i baterie wcale sie tak szybko nie wyczerpuja a uzywam kompa sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A warto doplacac do tego zestawu z mx700?

 

Logitech Cordless Desktop MX - 550zł

Dołączona grafika

 

550zl, z jednej strony to jest kupa szmalu, za ta cene mozna kupic ABita NF-7S :P

 

Ale z drugiej, po sprzedaniu obecnego zestawu, zostaje mi 350zl, a dokupujac cos do kompa, na razie tego nie wykorzystam.

 

Warto ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...