Skocz do zawartości
j.h.hudy

ja kase wyslalem ale "ktos jej nie dostal"

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem to na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=23421049

w srode wplaclem kwote 60 zeta na konto podane przez allegro.

napisalem do faceta juz ok. 17 maili a on zadnej odpowiedzi

dopiero jak zadzwonilem to mowi ze kasy nie dostal :!:

mamy piatek a ja kase wyslalem w srode ( nie ja tylko kolega wpalcil poprzez mbank bo ja konta nie mam)

robil to kolega na moich oczach wiec nie ma mozliwosci ze wzial kase dla siebie :) :wink:

 

wiec co ja mam teraz zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekac jeszcze,

Ja z doswiadczenia wiem, ze w mBanku kasa idzie okolo 2 dni, ale zdazalo sie, ze szla nawet 6.

Jezeli jednak pieniazki nie dojda, rozwiaz ta sprawe bezposrednio z mbankiem. Zadzwon do nich i porozmawiaj. Jesli oni potwierdza, ze przelali pieniadze, to twoj kontrahent klamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a podales, tytulem czego jest wplata, swoj nick i numer aukcji? musisz miec jakies potwierdzenie przelewu, przeslij kolesiowi na adres mailowy!

 

PS. nie wiem jak w mBanku, ale w PKO BP takie przelewy sa na drugi dzien, bez wyjatku! poza tym troche panikujesz, 17 mail od srody... :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam potwierdzenie.

a w tytule wpisalem swoj nick , imie , nazwisko , numer aukcji

moze to chodzi oto ze kase wplacil moj kolega??

hociaz jak podalem nick i numer aukcji to tyle hyba starczy??

 

aha konto tego faceta jest w pekao a moj kolega ma konto w mbanku ale to hyba nie ma znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia kto dokonal przelewu, tylko tytulem czego jest, wyglada, ze wszystko ok, poczekaj do przyszlego tygodnia, moze po prostu koles sciemnia, nie chcialo mu sie wysylac teraz i wykorzystal w tym celu swiateczna atmosfere :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam potwierdzenie.

a w tytule wpisalem swoj nick , imie  , nazwisko , numer aukcji

moze to chodzi oto ze kase wplacil moj kolega??

hociaz jak podalem nick i numer aukcji to tyle hyba starczy??

 

aha konto tego faceta jest w pekao a moj kolega ma konto w mbanku ale to hyba nie ma znaczenia

To pewnie wina PeKaO, te pacany sa tak szybkie jak nie przymierzajac mucha w smole.

Zanim zaksieguja u klienta na koncie to sie naczekasz.

Jakby mial konto w mBanku to za 2 minuty by kasa byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za ort. ale nie lubie paczec na bledy jak siedze w intereku :D

Uzywaj worda, albo podobnego edytora.

Juz Cie kiedys upominalem w tej sprawie.

Od jutra bedziemy bardziej nieprzychylnie patrzec na takie zachowania, poczytaj regulamin, prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak raz wyslalem kase z BS na PKO to doszlo chyba po 9 dniach, a np. na konto mBanku bylo juz po 2 dniach, wiec to pewnie jest tak jak REED pisal wina PKO :| Radze jeszcze poczekac a nie sie denerwowac ;)

PS. A pytales sie czy od innych kasa juz doszla :?: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reed -kasa nie ejst po 2 minutach jak robisz wewnetrzny w mbanku :)

 

kasa pojawia sie od razu, czyli jak przelewam kase z konta ojca na swoje, wylogowuje sie, loguje sie na swoje konto i juz jest kasa :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheehh kolejny frajer kolo kase napewno ma wyfrajerowal cie spojz prawdzie w oczy, jak mozna byc takim losiem zeby kupowac na allegro w swiecie najgorszego chamstwa i zlodziejstwa ja osobiscie nigdynic bym nie kupil na allegro bo wiem ze tam jest to cos w stylu rosyjskiej ruletki moze dostatniesz moze nie szkoda mi moich ciezko zarobionych pieniedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moze pszesadzilem ale wiekszosc kupujacych nawet nie robi sobie problemu zeby sprawdzic do kogo ich kadsa powedruje i zazwyczaj konczy sie to takimi sytuacjami

 

 

na allegro powinni zrobic statystyke ile bylo uczciwych akcji gdzie kazdy dostal to co chcial z nieuczciwymi ciekawe jaki ich stsunek byl by

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moze pszesadzilem ale wiekszosc kupujacych nawet nie robi sobie problemu zeby sprawdzic  do kogo ich kadsa powedruje i zazwyczaj konczy sie to takimi sytuacjami 

 

 

na allegro powinni zrobic statystyke ile bylo uczciwych akcji gdzie kazdy dostal to co chcial z nieuczciwymi ciekawe jaki ich stsunek byl by

Piszesz kompletne glupoty Sfx.

Zobacz jak dlugo jestem na Allegro, i le transakcji zalatwilem i jakos tylko raz kolo mnie wyciulał.

Na Allegro trzeba umiec handlowac, jezeli nie umiesz to sorry, Twoja wina jak Cie ktos przekreci.

Tyle ze wala mozesz sie spodziewac wszedzie, ALlegro nie jest zadnym wyjatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...