Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Przewaga Barwkomp'a 10965 UW TOPNIEJE

Rekomendowane odpowiedzi

najpierw ich wyprzedźmy, potem zaczniemy się martwić o nazwę tematu, bo jeszcze się okaże że się nie uda i co ?? a pozatym to jest jakiś temat o nazwie podobnej do zaproponowanej :?::!::?::!::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snap a gdzie ty byles jak cie nie bylo :))

mniejsza z wiekszym dobrze ze liczysz .. ale za to ze nie nasuwales tak w marcu to wygralem od Fida chipsy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze jakas przerwa w liczeniu :(

 

oni dzisiaj zrobili tylko 100 z groszem ,a u nas nie wiele lepiej(okolo 300)

 

wszystko przez to ze ponad polowa z nas dzisiaj nie liczy :D

(chodzi o snapa -ofkorz) :D

 

update: 2K zostalo do barwkompu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!Cieszcie się Tweakowcy!!!Dzień waszego tryumfu nadszedł. Wasza strata do Barwkompu wynosi 300 WU, co jest wartością symboliczną.

Odszedłem z Barwkompu na znak protestu przeciwko olewaniu przez adminów - userów forum InfoPC.

Nawet głupiej informacji co się dzieje z forum nie chce im się umieścić na stronie.

Życzę sukcesów!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!Cieszcie się Tweakowcy!!!Dzień waszego tryumfu nadszedł. Wasza strata do Barwkompu wynosi 300 WU, co jest wartością symboliczną.

Odszedłem z Barwkompu na znak protestu przeciwko olewaniu przez adminów - userów forum InfoPC.

Nawet głupiej informacji co się dzieje z forum nie chce im się umieścić na stronie.

Życzę sukcesów!!!

eee serio mowisz :?:

 

to moze sie do tweaka podlaczysz :lol: 8) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak rywalizacja jest niezłą rzeczą ale ma być czysta i cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia to wystawia złą laurkę dla cieszących się. Lepiej jak wygrana wynika z własnej siłya nie ze słabości przeciwników.

 

RadAg! - mam nadzieję, że twój protest przyczyni się do szybkiego powrotu forum InfoPC w cyberprzestrzeń a potem do Twego powrotu do BARWniKOw ;) Jak pisałem lepiej dokopać silniejszemu niż drużynie co nie orientuje się co w drużynie i co na świecie się dzieje.

Pozdrawiam i trzymajcie się ciepła, raz na wozie raz pod wozem. Powodzenia Tweakowi i BARWKOMOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Tweaków nie przejdę bo BARWKOMP team po prostu jest lepszy.A że przeżywa chwile słabości to normalna kolej rzeczy.

Forum InfoPC musi wrócić i to szybko bo ono konsoliduje grupę a tak nawet nie mam komu raportów tygodniowych pokazać.

A poza tym macie tu po<span style="color:red;">[ciach!]</span>lonych moderatorów. Usunęli mi podpis bo było w nim napisane Masoneria Ltd(nie było linka)

Powinni mi w takim bądź razie wszystkie posty cenzurować jezeli się im wydaje że to reklama.

Nie zdają sobie sprawy co jest reklamą. Dobrze by było jakąś szkołe skończyć :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no... kiedy nasze forum jeszcze działało zastanawialiśmy się co z wami tak cieniutko. No cóż widać, role się odwróciły... nawet własnego forum nie mamy :lol: ........... :cry:

 

Niebyłbym sobą gdybym nie wspomniał ile zawdzięczacie SNAPowi, on liczy 50% waszych WU :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no... kiedy nasze forum jeszcze działało zastanawialiśmy się co z wami tak cieniutko. No cóż widać, role się odwróciły... nawet własnego forum nie mamy :lol: ...........  :cry:

 

Niebyłbym sobą gdybym nie wspomniał ile zawdzięczacie SNAPowi, on liczy 50% waszych WU :!:

ale tak jest i nie bedzie inaczej

i wdjezdzamy wam ... ;)

nie piszcie ze przezywacie kryzys ... bo odrobilismy prawie 15 000

kryzys to byloby gdyby roznica bylo 3k i bysmy ja odrobili

15 000 odrobilismy i teraz bedzie tylko lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Tweaków nie przejdę bo BARWKOMP team po prostu jest lepszy.

a jakies argumenty?

nasz jeden serwis liczy lepiej niz wasze zjednoczone 3 (czy ile tam was)

masz argumenty jak kobieta "bo tak"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nie wiem czy widzice ale .....

roznica miedzy barwkompem a tweakiem jest ...... -289:)

czyli prowiadzimy :) co prawda nie wiele :) aleee....

JEEEEE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH :) CHYBA SIE UPIJE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Tweaków nie przejdę bo BARWKOMP team po prostu jest lepszy.

a jakies argumenty?

nasz jeden serwis liczy lepiej niz wasze zjednoczone 3 (czy ile tam was)

masz argumenty jak kobieta "bo tak"

pewnie napisze ze chodzi o jaksc a nie ilosc ...

 

tak czy inaczej mam wiecej UW,wiecej ludzi i ... ( sami dopiszcie koniec )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...