Skocz do zawartości
czara

Infosystem 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Byl ktos juz moze na tegorocznych targach Infosystem w Poznaniu??

Bo akurat jutro wybieram sie na jeden dzien do Poznania zalatwic pare spraw i stweridzilem ze na chwile mozna na te targi wpasc :)

Jak wyglada sprawa z oplata za wejscie na targi??

Warto wogule tam wchodzic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zielonogorzanina :) No wlasnie dobre pytanie. Czy oplaca sie tam wchodzic??

Ja jutro mam zamiar jechac z kumplami z roku na te targi do Poznania. Jeszcze na zadnych takich wiekszych targach nie bylem wiec chyba warto zobaczyc.

A co do cen to z tego co wiem, to za wjazd dzis i jutro 15 zl sie placi a 22 i 23-ego 10 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jeździłem na Infosystem non stop jakieś 93-99 i z każdym rokiem po 97 było gorzej. Teraz raczej jest kiepsko sądząc po tym co się dzieje wokół (moja uczelnia jest "przez ulicę" - takie wielkie żółte, paskudne), zostało jakieś 1/3 powierzchni, która kiedyś była. Lepiej za te 15 złych wyskoczyć na browar -> obok jest całkiem niezły Zapiecek :D <-chodzimy tam między wykładami... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio ale jak juz bede w Poznaniu i bede mial troche czasu to mysle ze jednak jutro pojde :)

Zwlaszcze ze miedzy przyjazdem pociagu a godzina na ktora jestem umowiony w Poznaniu mam jakies 3 godziny wolnego czasu .

Dzis widzialem w telewizji relacje z targow i bylo calkiem duzo fajnych rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapiecek - nic specjalnego, muze przeciętna, piwo jak wszędzie, ale ma jedną olbrzymią zaletę - jest "przez ulicę" od targów / chemicum :D :D :D :D <---wszystkie lepsze są w centrum - 15 minut drogi to za dużo jak na wypady między zajęciami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...