Skocz do zawartości
bbc20000

Samsung 172x 12ms LCD wrazenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mam chrapkę na to AG Neovo E-19A, znalazłem je za 3500zł już. Ale nigdzie oprócz www.benchmark.pl nie mogę znaleźć jego testów.Może ktoś coś znalazł przypadkiem? (oczywiście na polskich stronach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do limerro. Zadowolony jesteśz Q17? I czy nie wiesz gdzie go można nabyć w Polsce(obdzwoniłem wszystkie sklepy z linków jakie podałeś i nigdzie nie maja włącznie z ntt wersji d-sub+dvi)

Jakbym nie byl zadowolony to juz bym go dawno sprzedal i w ogole bym go nie wzial - zanim kupilem to posiedzialem dluuugo nad jego ogledzinami :]

 

Q17 juz chyba nie dostaniesz :/ Ale za to jest L70S - matryca ta sama.

Jesli chcesz Hyundaia to bierz nowego Q17+ z 12ms matryca.

Juz sa w sprzedazy przynajmniej w UE, do ktorej podobno nalezymy, ale jak widac z towarem cos nie tak w naszym kraju - jak zwykle zreszta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST !!!!!!!!!!!!!! DOSTALEM SIE NA POLITECHNIKE !!!! YEAH !!!

Jutro zaczynam chodzic po sklepach  :twisted:  :twisted:  :twisted:[/b]

a jaki kierunek ?

Elektrotechnika na wydziale elektryczynym fajny OT :)

haha tak jak ja i wiesz co - szczerze Ci wspolczuje moj drogi i radze sie zastanowic jeszcze nad zmiana kierunku, bo to przewalony kierunek i napewno bym nie poszedl drugi raz na to (nie tylko ja zreszta).

Elektronika i telekomunikacja owszem ale nie Elektrotechnika.

No ale coz witam w piekle - wkrotce wyleja na Ciebie kubel zimnej wody taki ze sie nie pozbierasz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam chrapkę na to AG Neovo E-19A

W podobnej cenie kupisz EIZO L768 Jakies 3500 tylko ze w Niemczech. Do Berlina trzeba by pojechać i tam kupić. Dość intensywnie o nim myślę.
Pytanie czy ten Eizo nadaje się do gier,bo to AG Neovp tak,ale wiele 25ms paneli się nie nadaje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowoz czytam na innych sklepach, ze ma kiontrast 500:1 !

jednak na sony.pl nie ma zadnych inf. n/t tego modelu :(

 

grrrrr

http://displaysbysony.com/displayb2b/model...646&pMenu=Specs

 

Chyba mam monitorek :D Tylko ciekawe jak sie sprawuje w rzeczywistosci Jak nanim wygladaja filmy gry i aplikacje... Nigdzie narazie nie ma testow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest swietny!

mialem brac HX73, ale te glosniki i szerokie ramki mnie dibijaly....

ten jest idealny.

 

tylko 2 pytania

- czy ma digital smoothing ?

- czy ma predefiniowane ustawienia (games, movie, text itp.) ?

 

i wiecie co... sciaganlem broszurke i wyrazni pisze, ze gwarancja jednak OBEJMUJE swietlowki !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w sklepie i potestowalem troche ta iiyame E481S. Przejscia miedzy kolorami byly w miare OK, ale bylo widac takie dziwne pasy, podobno na DVI ten efekt znika. Na monitor patrzylem pod roznymi katami i jakis drastycznych zmian w obrazie nie zaobserwowalem. W quake'a 3 gralo sie bardzo przyjemnie. Zadnego smuzenia ani rwania. W battlefildzie rownierz OK. Gorzej bylo w counter-strike'u gdzie obraz troche rwal. Przy zmianie rozdzielczosci na inna niz 1280x1024 widac spora roznice w jakosci obrazu. Jeszcze przydalo by sie sprawdzic Eizo L557 ale w Olsztynie dostepny jest on jedynie w media markcie, a tam koles mowil ze nie ma mozliwosci potestowania. Powiedzial ze w ciagu tygodnia od zakupu towar mozna wymienic na inny, ale poza tym eizo nic ciekawego raczej tam nie ma. W sumie to wszystko zdalo sie na nic bo nadal nie wiem co wybrac :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ten Eizo nadaje się do gier,bo to AG Neovp tak,ale wiele 25ms paneli się nie nadaje..

To nowy model oparty na najnowszej matrycy Samsynga. Trzeba poczekac na pierwsze testy.

Narazie niewiele wiadomo o tym LCD poza tym że ma kontrast wysoki kontrast 1000:1 przy dobrej jasności 250 cd/m2.

Z jasnością to chyba tak że im mniej tym lepiej, chyba że ktoś lubi monitoorem mieszkanie oswietlać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz 431sb ;) wrazenia jutro ....

Bylem dzis w sklepie i potestowalem troche ta iiyame E481S. Przejscia miedzy kolorami byly w miare OK, ale bylo widac takie dziwne pasy, podobno na DVI ten efekt znika. Na monitor patrzylem pod roznymi katami i jakis drastycznych zmian w obrazie nie zaobserwowalem. W quake'a 3 gralo sie bardzo przyjemnie. Zadnego smuzenia ani rwania. W battlefildzie rownierz OK. Gorzej bylo w counter-strike'u gdzie obraz troche rwal. Przy zmianie rozdzielczosci na inna niz 1280x1024 widac spora roznice w jakosci obrazu

nie zgodze si etylko z gorsza jakowcia przy zwjsciu do 1024x768 ... troche jest ale to kazdy lcd tak ma przy przejsciu w dol ... 15" tak maja przy 800x600 itd... reszta sie zgadza z powyzszym ... w srode bede mial kabel dvi dam znac czy poziome pasy zniknely (widoczne naflashu cs i inne biale tlo) regulacja phase pomaga ale nie do konca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde przeszukalem net i znalazlem na temat Sony S74 tylko to: http://www.pcmag.com/article2/0,1759,1608051,00.asp Wynika ze kolorki odwzorowywuje niezle tylko co z grami i filmami ? Prawdopodobnie nie ma na standardowym wyposazeniu kabla DVI (u mnie duzy minus) i chyba niestety rowniez trybow games movie etc. Szkoda bo bym go sobie nabyl a tak to znowu powraca klopot: Iiyama 431 black czy Viewsonic 171b... Ehh idzie oglupnac i coraz bardziej zaczyna mnie to wkurzac :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha tak jak ja i wiesz co - szczerze Ci wspolczuje moj drogi i radze sie zastanowic jeszcze nad zmiana kierunku, bo to przewalony kierunek i napewno bym nie poszedl drugi raz na to (nie tylko ja zreszta).

Elektronika i telekomunikacja owszem ale nie Elektrotechnika.

No ale coz witam w piekle - wkrotce wyleja na Ciebie kubel zimnej wody taki ze sie nie pozbierasz :]

do Maziboss:

potwierdzam, byłem na EiT. Masakra. Nastaw się na ciekawe przygody z dr Czechem - np. 5000 pochodnych albo i więcej jak mu podpaniesz. Zmień wydział jak możesz - zaoszczędzisz sobie przynajmniej rok życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...