Skocz do zawartości
bbc20000

Samsung 172x 12ms LCD wrazenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle że nowy NEC mędzie lepszy ;). Mam NEC-a 1700NX i jest git. To jest zaj...a firma robi jedne z najlepszych monitorków. Na moim 1700NX można grać we wszystko... (jedyne wady: znieksztaucenia kolorków szczególnie białego i czarnego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do:

:!: :!: PILNIE SUPER OKAZJA ViewSonic VP171B od ręki (numer aukcji: 27597487) :!: :!:

 

to wyslalem maila i dostalem taka odpowiedz:

 

:arrow: "Witam

Niestety konkretnego egzemplarza nie można zobaczyć przed zakupem, ponieważ sprowadzam go na konkretne zamówienie. Monitor ja oglądam i sprawdzam przed zakupem, dowoże do klienta (gratis na terenie i w okolicach Warszawy) i podłączam. Monitory widziałem i są naprawdę rewelacyjne jeśli chodzi o jakość i barwy (w ogóle monitory ViewSonic moją dobrą opinie i są bardzo wysokiej jakości - a trochę już ich sprzedałem - różne modele).

Naprawdę polecam bo cena jest bardzo okazyjna - w tej cenie mam tylko parę sztuk i w każdej chwili mogą się skończyć.

Pozdrawiam

Tomasz Nogal 602426225"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarancja sony jest jednak na wszystko !

wiec viewsonic nie ma lepszej gwary :)

LOL

 

1. tylko sprawdz ile trwa gwarancja na poszcz. elementy - bo nikt tu nie twierdzil ze SONY nie daje gwary na wszystko, tylko ze daje roczek na panel i swietlowki (tak bylo a czy tak jest nadal nie wiem)

 

2. zarowno Viewsonic jak i Iiyama maja najkorzystniejsza gwarnacje = 0 bad pikseli przez 7 dni od dnia zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarancja sony jest jednak na wszystko !

wiec viewsonic nie ma lepszej gwary :)

LOL

 

1. tylko sprawdz ile trwa gwarancja na poszcz. elementy - bo nikt tu nie twierdzil ze SONY nie daje gwary na wszystko, tylko ze daje roczek na panel i swietlowki (tak bylo a czy tak jest nadal nie wiem)

 

2. zarowno Viewsonic jak i Iiyama maja najkorzystniejsza gwarnacje = 0 bad pikseli przez 7 dni od dnia zakupu

iiyama (ale nie subpixeli szczegół ... ale jakże ważny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem przetestowac sony s74 co moge powiedziec?  

BOMBA !!

Napisz czy można go opuścić do dołu całego, i czy da sie wkońcu nachylić do przodu.

Masz model black czy silver? Opisz go troche jeszcze.

Dopatrzyłeś się już jakiś wad?

Czekam na odpowiedź i jutro chyba go zamawiam Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata ma sony na wszystko !

1 rok wiecje mozna dostac za zarejestrowanie sie w sony.com

:)

wiec najdluzsza ma gwarancje, lepsza od ViewSonic i IIYAMY

 

odnosnie piksli jest tak samo jak u konkurencji.

 

Polecam wizyte w serwisie Sony.

 

LOL to chyba do Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odroznic padniete piskele od subpikseli? Bo mam takie trzy kropeczki w okolicach centrum ekranu :(

 

UPDATE:

 

Oj, Odpalilem passmarka dalem czarne tlo i wlasnie te 3 to chyba subpiksele bo swieca na zielono ale potem dalem biale tlo to widac takiego co swieci na czarno ... Chyba musze isc reklamowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz czy można go opuścić do dołu całego, i czy da sie wkońcu nachylić do przodu. 

Masz model black czy silver? Opisz go troche jeszcze.

Dopatrzyłeś się już jakiś wad

Czekam na odpowiedź i jutro chyba go zamawiam Dołączona grafika

do dolu calego nie idzie go spusci

Ma przechyl do przodu rzedu 5 stopni

Mam black

szczerze mowiac to narazie dla mnie ten monitor nie ma wad hehe

Jutro beda zdjecia i dokladny opis

P.S.

Nie wiedzialem ze moj radeon wyciagnie w unrealu rozdzielczosc 1280 :P i nawet nie klatkuje suuper hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie dwa typy

sony

 

hx73

lub

s74

 

ale mazibossowi cos miga ekran w s74 i nie wiadomo co to sie dzieje :(

8O jak to miga? jak to sie objawia? kurde nie załamuj :?

w czym, jakiej aplikacji czy grze to najbardziej widać? jutro mam go brać, piszcie coś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam widzisz, ze maziboss nic nie pisze :( na GG tez zniknal, moze poszedl na inny komp testowac.

Pisal mi, ze raz za czas ekran robi sie czarny wraca do normy, takie krociutkie migniecie, ulamek sek, ale widoczne.

to chyba wada zasilacza panelu - wadliwy egz. :(

albo cos z grafa u niego.

Nie wiem, bo nie mialem okazji potestowac.

 

update:

okazalo sie, ze na innym kompie LCD maziboss chodzi OK, wiec wina grafiki !

zatem ten LCD jest sprawny.

mozesz smialo kupowac !!! i zrobic szczegole testy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chlopaki Z moich doswiadczen wynika ze Sony jest OK

Moja grafa nie wydala :/ Tzn mialem podniesiona magistrale na 143 i karte na default ale podczas grania grafika byla cholernie goraca !! (Pamieci i VPU) Poszedlem z monitorem do kumpla, on ma radka 9100 na default i nie kreconego procka i wszystko bylo ok wiec monitor raczej sprawny. Jutro bede zmuszony zamontowac radiatorki na karcie, szkoda ze musialem obnizyc magistrale :? Monitor w dalszym ciugu sprawuje sie wysmienicie. Obiecuje ze jutro dam zdjecia, wybaczcie mi, ale wiecie jak to jest kiedy cos nie pasi, nie mozna tego zostawic ;)

 

UPDATE:

Zapodaje fotki, nie sa one najlepszej jakosci ale na tyle pozwala mi aparat. Jutro zapodam fotki z dnia i na pewno wyjda lepiej

fotka 1

Fotka 2

fotka 3

fotka 4

fotka 5

fotka 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzięki! teraz moge spać spokojnie (chyba, bo coś nie pewny jeszcze jesteś) :)

Fotki spoko, zrób jeszcze za dnia.

Myślałem że jest chudszy no ale spox, zasilacz wbudowany ma to musi troche przypominać crt ;)

Z tego co widze to chyba nie będzie dla mnie zawysoki, a tego sie obawiam, bo obniżyć sie go nie da jak mowiłes, a ja czasem lubie poleżeć na fotelu i może wtedy już mu zabraknąć kąta :wink:

Ok trzeba iść spać, wytrzymac jeszcze te pare godzin :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie dzis dopasc wreszcie kolege, ktory jest grafikiem komputerowym i ma dostep do LCD, na co dzien w pracy

 

powiedzial mi, zeby kupowac LCDki sony z serii X

czyli np. X73

 

podobno sa znacznie lepsze od wszystkich z serii S

nie znal jednak serii HX, ale powiedzial, ze X to seriia dla najbardziej wymagajacych.

Zatem moje typy sie zmienily :)

hx73 albo x73

 

a zakup juz bardzo blisko :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bliski zakupu ACERA AL1731 w cenie 1980 zł. Co o nim sądszicie, czy to dobry wybór ? oglądałem go w "akcji" i wypadł OK moim zdaniem. ale może jest coś lepszego w tej cenie ? Co byście polecili w cenie do 2000, co mogłoby być lepsze od ACERA ?

 

 

ps: z tego co tak przelukałem TOPIC to chwalicie SONY i iiyame. czy są lepsze od tego asera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokładnie co to za firma, ojczulek przyniusł jakiś cennik i tam był ten model (acer al1731) za 1978.03 zł ale może to cena po odliczeniu vatu. bo mój staruszek bierze na firme.

 

jutro się dokładnie dowiem i wam powiem

 

 

 

ps:a wracając do moich pytań, czy do 2000 kupie coś lepszego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...