Skocz do zawartości
Lukasz20

Problem z Radeon 9600 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Juz wczesniej o tym problemie pisalem i nie wiem czy tej grafy nie reklamowac na gwarancji dalej wywala mnie z gier do windy sterownikow probowalem najnowszych a grania dalej nici macie jeszcze jakis pomysl,mi wyglada na to ze garfa jest walnieta bo wywala ja nawet w 3D marku 2003 na CPU czyli nie radzi sobie z dx9 prosze o szybka pomoc

 

 

---------------------------------------------------------------------------------

Athlon 2500+,Powercolor Radeon 9600Pro, WD 120G, Soltek Sl-75FRN2 L,

2*256 DDR Kingmax400, Chieftec 360W,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomnialem dodac ze na swoim kompie testowalem inne grafy typu GF 2 MX i chodzila bez najmniejszych problem wydaje mi sie ze ten radek nie obsluguje bibliteki DX9 i sie wysypuje na niektorych opcjach czekam na dalsze pomysly a procek przechodzi testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 9600 pro ultra i miałam podobny problem. Wywalało mnie z gier, a w 3dmarku03 dochodziło mi co najwyżej do trzeciej gry i wywalało do systemu. Wyłączyłam VPU Recover, a w Biosie zmieniłam opcję pamięci na "Auto" z "By SPD" i wszystko śmiga. W zasadzie głównym problemem było to nieszczęsne ustawienie pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauwazylem ze w momencie jak jest ustawione w Direkt3D w ustawieniach antyaliasing i filtrowanie anizotropowe wedlug opcji uzytkownika to chodzi w momencie gdy jest zaleznie od aplikacji to zacina sie czym to jest spowodowane czy grafika jest uszkodzona prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..wylacz w biosie FW jak wspomnial kolega przede mna a jesli nie pomoze to stawialbym na pamieci. sciagnij sobie prime95 i zapusc na dluzsza chwilke a przekonasz sie czy to faktycznie karta. generalnie jednak ja obstawiam pamieci :) albo zle ustawione albo walniete..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...