Skocz do zawartości
Kirk42

Hynix czy Kingston

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Niedawno zmienilem Kingstony bo mialem 2x256 tylko ze byly na 333Mhz. Kumpel mi powiedzial zebym wziąl sobie Hynixy bo na tych kostkach robia tez Corsairy i to sa dobre pamieci, wiec tak zrobilem i gorzej caly sprzet mi sie kreci. Licze na wasza pomoc w ocenieniu czy nie zmienic tago na Kingston 2x256/400. Dołączam screen z Aidy gdzie jest napisane wszystko o tych kostkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze teraz sie uda :)

:lol:

popierwsze to w necie nie zamieszcza sie screenów w BMP :!: Zobacz ile zajmuje taki plik - pomysl o modemowcach :!: PO drugie to nie z dysku tylko musisz dawać link z serwera :!:

W jaki sposób gożej sie kręci :?: Magistrala :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jesli to byly Winbond BH6... to wtopa maksymalna

nowe kingstony value 256/400 - nie warto: chodzace na timingach 3-2-2 trudno wybrac, juz przedzej wsrod PC333.

to pytanie trzeba bylo zadac przed a nie po fakcie.

P.S. ten dowcip z 'c:documents....' przedni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to moze cos z timingami zle poustawiales ?

jakos za rygorystycznie bo ja mam hynixy i nie mam problemu z ustawieniem ich na np 220 . . . jedyny problem to plyta ale sprawdzalem u kumpla chodza znacznie wyzej z tym ze te pamieci nie sa "timingowe" jak im sie trzoszczke odpusci to ida az milo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe skąd masz takie informacje :D Ja je miałem na voodoo3 chyba ze 3 lata i było git teraz mam 512 też na hynix i jest git i do tego kreca sie wyśmienicie z 266 na 400 2.5-3-3-9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...