Skocz do zawartości
bortas

xp nie czyta plyt audio

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, dzis chcialem zripowac audiocd do mp3 i nici :( audio plytka nie jest czytana przez zaden naped (mam liteon nagrywarke i asus jako cdrom) zadne z urzadzen niechce czytac plyty audio znaczy moze czyta ale nieodtwarza, jak zalduje pliki do playlisty winampa to jakeis dziwne liczby przy nich wyskakuja zamias czasu piosenki

Dołączona grafika

ktos mial z czym podobnym doczynienia? dodam ze WMP tez niechce odtwarzac :(

mozliwe ze jaksi wirus mi napaskudzil :?: :?:

no i oczywisice moze znacie roziwazanie, bo neichce mi sie przeinstalowywac systemu - pisze prace + kilk apotrzebnych programow - zaduzo roboty i straty czasu jak na dzien dzisiejszy, oprobowalem przeinstalwac stery od dzwieku (ac97 na asus a7v8x) odinstalowywalem urzadzenie cd i wykrywalem je ponownie - nic to nie daje:(

 

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupie pytanie: probowales inna?

moze ta plytka jest walnieta

głupia odpowiedz :) oczywisice ze probowalem (inaczej bym nie dawal tu pytania) oryginaly, wypalane tłoczone... nic, z kazda plytka jest to samo - tylko cyferki inne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś innych programów do rippowania, np. Easy CDDA?? Co one wtedy Ci pokazują?? A może płytka ma... zabezpieczenie? :lol:

wczesniej ta plytke juz zgrywalem i nie bylo problemu a teraz wogole nie idzie w tym winampie (bo mam winampa5), co ciekawe wczesniej (miesiac dwa) zrzucalo plytki bez problemu a teraz niechce, inny progam cdex łyka bez problemu, ale zastanawiam sie co jest i czemu ze nawet WMP niechce czytac plytek audio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz przycisk play na cdromie? probowales nim odpalac plytke?

tak, w ten sposob to idzie bez problemu

moim zdaniem albo kabel masz walniety,albo zle podlaczyles.

odlacz kiedys ten kabelek audio i sprawdz czy ci plytki graja.. gwarantuje na 100% ze beda graly (kwestia obciazenia innych układów) kabelki mam dwa oba sprawdzane co do zlego podlaczenia - nie da sie tego zle podlaczyc, sa dwa gniazda gdzie to moge wpechnac (CD i aux) i niezaleznie jak to wasadze zawsze bedzi edorbze (tylko ew. kanały zamienie) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przeinstalować ASPI.

U mnie pomogło.

niepomogło :(

A ja proponuje , Moj komputer --> wlasciwosci ---> Menadzer urzadzen ---> stacje dyskow cd-rom ----> wlasciwosci ----->cyfrowe odtwarzanie dzwieku CD.... ---> zaptaszkowac i reset

niepomoglo :(

 

chyba faktycznie trzeba bedzie przeinstalowac system :(

 

ps niby nic specjalnego ale jak mnie to niesamowicie piekielnie "zlosci" jak cos jest nie tak i nie moge w zaden sposob tego naprawic - precierz nie sposob kupic nowe biurko jak na tym co mam jest bałagan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...