Skocz do zawartości
Dj nEo

Mayday 2004 Team X-Treme

Rekomendowane odpowiedzi

Mayday 2004 Team X-treme

 

Witajcie.

 

Mam wielką przyjemność zaprosić Was na niecodzienne, wielkie wydarzenie muzyczne. Największy festiwal techno w Europie startuje ponownie. W piątek (30.04) w Westfalenhallen w Dortmuniedzie (Niemcy) usłyszeć będzie można takie gwiazdy jak: AGORIA, ANGELO MIKE, MARC SPOON, TAKKYU ISHINO, TOMCRAFT, WESTBAM i wiele, wiele innych. Jeżeli nie możecie być w Dortmundzie a jesteście wielkimi fanami mayday, to nie ma się czym martwić. Radiosfera.pl we współpracy z Radiem Vigor fm będzie na żywo transmitować tę imprezę. Przemek Grabowski (Radio Vigor fm), który jest już w Dortmundzie oraz Dj Thomass ( Radiosfera.pl ) będą dla Was prowadzić Mayday 2004 Team X-treme. Startujemy już w piątek o godzinie 18.00, do godziny 10.00 rano będziecie świadkami największego zlotu fanów muzyki techno w Europie w roku 2004.

 

Serdecznie zapraszam

Zespół Radiosfera.pl

 

Transmisja Właśnie Ruszyła ! Zapraszamy do słuchania !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nikt nie slucham tego z forum ;] a ja siedzialem i sluchalem az 8 godzin ;]. Nie ma co ale jade na polska wersje mayday ;]. NIe wiem czy wiecie ale w Mayday 2k4 zagrał polak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie tylko sluchalem alei nagrywalem :)

no to moze chociaz kawalek udostepnisz??

ostatnio nie bardzo interesowalem sie muza wiec nie wiedzialem ze cos takiego bedzie :/

zwlaszcza na zywo w radiu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie tylko sluchalem alei nagrywalem :)

no to moze chociaz kawalek udostepnisz??

ostatnio nie bardzo interesowalem sie muza wiec nie wiedzialem ze cos takiego bedzie :/

zwlaszcza na zywo w radiu ...

moze bys był tak dobry i cos udostepnił, moze PAUL VAN DYK-a lub TAKKYU ISHINO, a i bedzie retransmisja MAYDAY 2k4 w radiosferze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki mam 2 pliki :

 

ed2k://|file|RADIO.INTERNETOWE.RADIOSFERAPL.mp3|49668938|CF00E5742CB51B9EE8B40D49DDC16A

AE|/

 

ed2k://|file|MAYDAY.2004.TEAM.X-TREME.-.RELACJA.NA.ZYWO(5).mp3|67937124|4DAAD3FC2F149A9C74378970BC74671D|/

 

moze ktos zobaczy czy to dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki mam 2 pliki :

 

ed2k://|file|RADIO.INTERNETOWE.RADIOSFERAPL.mp3|49668938|CF00E5742CB51B9EE8B40D49DDC16A

AE|/

 

ed2k://|file|MAYDAY.2004.TEAM.X-TREME.-.RELACJA.NA.ZYWO(5).mp3|67937124|4DAAD3FC2F149A9C74378970BC74671D|/

 

moze ktos zobaczy czy to dziala

niestety bardzo kiepsko u mnie sciaga poniwaz mam SDi ;[ ale niedlugo neo wiec wtedy sprawdze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedą płytki z relacji z mayday :) będzie je mozna kupic za drobna oplata z czego pieniadze pojda na oplacenie naszych serwerow shoutcast :)

zagladajcie na strone www.radiosfera.pl niedlugo powinno byc info :)

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...