Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Neostrad 128

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wedlug was ten licznik dobrze dziala. Pokazuje mi ze jak narazie sciagnolem 1.04 GB podczas gdy w/g netlimitera jest to 900 MB. A tak pozatym co ile on jest aktualizowany. Bo odsiezam go co godzine i caly czas podaje tyle samo, Pisze ze tyle mam pobrane do dnia 5 lipca. Czy to oznacza ze mam pobrane 1.04GB do dnia 05 lipca wylaczajac ten dzien bo jezeli nie to mam duzo za duzo gdyz przez ta noc sciagnolem 400 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to w ogóle nie zawsze się on pokazuje /: tak właściwie to raz go zauważyłem. dobrze myślę, że powinien się wyświetlać na głównej stronie neostrada.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to w ogóle nie zawsze się on pokazuje /: tak właściwie to raz go zauważyłem. dobrze myślę, że powinien się wyświetlać na głównej stronie neostrada.pl?

ten liczniczek powinien sie pokazywac tu gdzie zaznaczone ;)

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.php?att...ntid=8917&stc=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa, w serwisie multimedialnym <: hmm, ale śmiesznie. mam poakazane, że do wczoraj ściągnąłem 5.26 GB, a dalej idzie 16 KB/s. Może to jest tak, że dopiero przy następnym nawiązaniu połączenia, albo zmianie ip obniżą mi transfer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja mam neo+ jakies 6 dni sciagam pliki jak glupi i mi pisze ze sciglem 1,66 gb. a na dysku lezy mi przynajmniej 3 gb sciagnietych plikow :D

Mam 1 pytanko... jak wykorzystam transfer to w kierunku do klienta bedzie 32kb/s a np. jak bede wrzucal pliki na serva to bedzie 64 kb/s czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ne0 128 powinno kosztowac 15 zł / miech

 

Nie powinno mieć ograniczeń transferu!

 

Jest w ogóle nieopłacalne!

 

Sagem jest lepszy od thompslona bo moze pracować w trybie LAN na cFos co daje niezły wzrost ogólnej wydajności łacza w granicach fizycznych możliwości...

Thompson też może ale z tym są problemy...

 

TPSA SUXX

 

Japonia łącze 100 Mbit w obie strony 200 zł (w przeliczniu)

 

Szwecja Łącze 100 Mbit w obie strony 400zł (w przeliczniu)

 

USA łacze 2 Mbit ok 100 zł (w przeliczniu)

 

Polska Neo+ ~ 0.6 Mbit 139/149 zł (Bez przelicznia)

 

Ne0 128 kbit - SZCZYT BEZCZELNOŚCI

 

Wniosek:

 

TPSA Walcie sie na pysk zdziercy i #@$%$$^%#$@#

 

Mam nadzieje że ktos z uni u nas zainwestuje i 95% internautów zrezygnuje z usług TPSA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem sie podzielic z wami moim spostrzezeniem ... kupilem pakiet startowy neostrada tp 128 i zadwonilem do nich ... zrobilem wszystko jak nalezy i czekalem na sms ... wpadl mi pochwili pomysl i podlaczylem zestaw nie czekajac na niego(sms) wszystko zaczelo dzialac , wyslalem umowe a sms'a jak do tej pory nie bylo tak niema.... :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zastanówcie sie troche.

Teraz poziom internetu w Polsce podniósł sie i to bardzo i to wlasnie dzieki neostradzie.

Dla mnie 149zł miesiecznie za 1mbit kablowego łacza (i zaznaczam ze mam ten 1Mbit 24godziny na dobe bez zadnych anomali transferowych) to nie jest duzo.

Popatrzcie na naszych sasiadów, chociazby Słowaków, nie mówiąc juz o wschodzie bo tam to chyba nie wiedza co to jest internet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze :D

 

Czy zna ktoś odpowiedź na moje pytanie w związku z podkręceniem neostrady?

 

Od dwóch miesięcy jestem posiadaczem neo128 i mam takie pytanko:

 

Czy jest jakas możliwość przyspieszenia neo 128 ?? czy są na to jakieś triki ??

Bo czasem te 128kb nie wystarcza 

Ponieważ za te 59zet 128kb to zdecydowanie za mało :angry:

Chciałbym poglądać troche Tv przez net a tu [gluteus maximus], malutki transfer :mad:

 

Więc jak ktoś może pomóc będę wdzięczny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

nie wiem jak u was ale u mnie neo+128 kb/s podnioslo sie samo do 163kb/s nie wiem dlaczego ale cieszy mnie to i nie narzekam:D wczesniej byly zadawane pytania codo oplacalnosci neo+128 ja mysle ze to dobry wybor pingi sa w porzadku od 20 do 130 jedynie ten limit sciagniec 5GB ale i z tym da sie zyc . Mysle ze neo jest duzo lepsze od radiowych internetow moj kolega ma radiowy i w nic nie moze grac bo ma ping 9999 a transfer taki sam jak nie gorszy :D

pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Neo+ podzielone na 3 osoby płacę 45zł i mam spokój na 3 miesiące.

(+ewentualnie 3,3zł za dokupienie dodatkowych 4 GB transferu)

Wszyscy trzej umuwiliśmy się że ściągamy po godzinie 22:00 i jest dobrze.

gdy wszyscy buszują po WWW to nam nicnie zwalnia!

Ale był jeden problem który TP rozwiązało, mam NEO od września i miałem transfer ~95kbps a powinienem mieć 128... dopiero nam na nowy rok wrzucili 128kbps! 

 

U kolegi AutoConnect działa, ja mam Router który sam się loguje więc prolbemu nie mam.

1241507[/snapback]

a wiesz, że to jest nielegalne? poza lokal dzielić można tylko DSL, dzielenie na więcej komputerów poza własne mieszkanie łącza NEO+ jest karalne, więc radziłbym ci nie chwalić się za bardzo swoimi osiągnięciami - bo to jest przestępstwem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzwonilem sie pytac dlaczego wlasnie neo czasami samo asie rozlancza i powiedzieli mi ze jak zmieniaja IP komputera to przez to neo moze se rozonczyc. U mnie kiedys dosc czesto sie rozlanczal teraz tego nie zauwarzylem ostatnio, nie wiem czy to jest prawda ze rozlacza przez zmiane IP ale tak mi powiedzieli "fachowcy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niebawem dostanę Neostradę i jestem ciekaw tej instalacji....mianowicie czytałem, że muszę pobrać login i hasło, ale jak mogę to zrobić nie mając jeszcze połączenia internetowego?? I jeszcze jedno, rozumiem, że tylko za pierwszym razem muszę użyć tej aplikacji od Neostrady, potem już mogę to wszystko usunąć i stworzyć zwykłe połączenie jak na zwykłym modemie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Na poczatku zainstaluj sobie wanadoo a potem wywal to w piz** i uzyj zwyklego pol. telefonicznego.

Co do instalacji to jak zostaniesz juz podlaczony twoja linia bedzie skrosowana to bedziesz mogl pobrac login ze specjalnej witryny stworzonej do celu.

W tym proramiku tepsy wszystko ci sie pokaze ktok po kroku.

Mozesz tez sprobowac poprzez strone rejestracja.neostrada.pl ale skoro masz 1szy raz neo to lepiej zrob to wedlug instrukcji bo sie pogubisz

Edytowane przez Nyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfery są nontoper takie jak zapewnia operator czyli 128kbit = 16kbajtów/sek nie ma różnicy o jakiej porze to nie skisła amatorska sieć :P, po przycięciu limitów nie wychodzi wyżej niż ok 4 kbajty/sek z tym że transfer jest bardzo nierównomierny, ale stronyy można przeglądać bezproblemowo.

 

Z ciekawostek

limit można wykorzystać już w około 5 dób czyli ok 120 godzin,

miesięcznie można wyciągnąć max około 14 giga danych

w styczniu przycieli mi limit po 9 giga ściągniętych danych ;)

na przyciętym transferze spokojnie da się grać w CSS z pingiem 80-90

 

to wszystko z doświadczeń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...