Skocz do zawartości
julas

starsiege: tribes

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie tez mi sie wydawalo ze widzialem pare dni temu tribes2, ale wczoraj jak wszedlem to reklamowali juz tylko starsiege: tribes. a wiec jednak...

 

ja wiem co to za gra (pamietam jak sie ukazala) ale chodzi mi o to czy wogole warto nia sobie zaprzatac glowe (i dysk;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz grac tylko singla...to sobie odpusc sciaganie, bo gra w tym trybie jest nudna(tak jak i UT). Gra zostala napisana przedewszystkim pod rozgrywki wieloosobowe( np 64)

Wiec jesli masz ochote troche poczytac na temat gry (przegladnac fora itp) potrenowac (bo trzeba sie wieeele nauczyc) To polecam. Mnie bardzo wciagnela. Gre mam juz od pol roku i dopiero teraz w miare lapie o co biega.(wiadomo ze glownie o flagi...ale to nie takie proste)

T2 to gra inna niz wszystkie inne fpsy.Porownac do battlefileda sie nieda...

Jesli masz troche cierpliwosci i chcesz pograc w cos naprawde ciekawego...polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i juz chcialem sie zabierac do sciagania, a tu:

 

"Due to high demand, the limited Tribes 2 keys and download has become temporarily unavailable. FilePlanet is working with Vivendi Universal Games on getting more keys to distribute so check back to see if keys are available."

 

ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...