Skocz do zawartości
Kaeres

Ustawienia SE T610 (edit)

Rekomendowane odpowiedzi

Zedytowalem swoj poprzedni temat niechcac zakladac nowego watka niepotrzebnie. Brzmial tak:

Czy jest mozliwosc ustawienia hasla zeby mozna bylo sie polaczyc z WAP ?

Nie chce zeby przypadkowo mnie laczylo bo jest to dosc banalne. Wystarczy, ze dzoja do gory skieruje i juz laczy z netem :/

 

Teraz mam jeszcze kilka pytan dotyczacych tego telefonu.

 

Co najpierw ustawialiscie w swoich t610 ?

Co warto ustawic, jak z personalizacja tego telefonu ?

Czy sa jakies opcje, ktore trzeba wlaczyc, ktore sa wazne, albo dzieki ktorym mozna wykorzystac w pelni funkcje tego telefonu ?

Czy korzystacie z klienta e-mail, z WAP`u ?

Jezeli o WAP chodzi to jak mozna ustawic aby sie przypadkowo nie wlaczal ? Albo na jakies haslo lub ustawic jakis slepy adres w profilu ?

Po co sa hasla w ustawieniach WAP ? (to wlasnie poprzedni temat tego watku) ?

Co to sa zabezpieczenia WAP w tym telefonie, po co one sa ?

 

Przepraszam za tyle pytan ale moze na czesc z nich uda mi sie uzyskac odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze w punktach to zmieniłem w swoim fonie żeby było ok.

1 podświetlenie włączone automatycznie żeby bateryjka choć trochę trzymała (wyłącz wygaszasz i komunikaty sieciowe)

2 nie da rady korzystać z klienta poczty przez WAP jedynie przez GPRS

3 hasła nie ma na WAP

4. a hasła w ustawieniach WAP to chodzi o wejście na strony np.do logowania

5 po co sa zabezpieczenia WAP to nie wiem ale poszukam może cos znajde

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tric 13 sec powinien pomoc, wyciagasz baterie w 13 sec podczas robienia master resetu

 

update: a jak masz irde to wiem ze gry mozna kasowac wgrywajac taka sama i sie telefon pyta czy zastapic, podmieniasz gry a potem kasujesz. Moze z wygaszaczami tak samo sie uda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tric 13 sec powinien pomoc, wyciagasz baterie w 13 sec podczas robienia master resetu

 

update: a jak masz irde to wiem ze gry mozna kasowac wgrywajac taka sama i sie telefon pyta czy zastapic, podmieniasz gry a potem kasujesz. Moze z wygaszaczami tak samo sie uda ?

Klopot w tym, ze te wygaszacze sa "niekasowalne". Sa trzy glowne, jeden dalo sie skasowac ale tych dwoch sie nie da niestety.

 

I o co chodzi z tym resetem 13s ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...