Skocz do zawartości
pci

Mnożnik czy jeszce jest zablokowany??

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie moje dotychy tego ze spaliłem procka (podpis), i pewnie dostane nowego z servisu i czy nowe procki AMD mają zablokowane mnożniki ??

Jeśli mi nie wymienią pewnie kupie Durona 1600, kture durony sie najczęściej modują na Athlony ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz to juz trzeba miec naprawde szczescie zeby dostac odblokowany procesor. Wszystkie po 39 tygodniu sa zablokowane. A co do przerobki na Athlona to tez bedzie ciezko - jezeli masz tylko 2 mostki L2 przeciete to moze sie udac, w przeciwnym wypadku szanse sa zerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy że dostane procka z pużniej niż 39tydzien to znaczy że na 100% jest zablokowany, a jeśli z wczesniej to znaczy że odblokowany ??

I jeśli zrobie DrutModa na mnoznik np13 a procek ma zablokowany mnożnik np15 to co sie może stać??

A czy sa jakieś serie Duronów kture sie częsteo odblokowywały ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namieszales troszke ale pokolei :D. Tak jak juz pisalem po 39 tygodniu zablokowane do 39 odblokowane. A co do Drut-Moda to zawsze mozesz go przerobic na wersje Mobile. Tu masz wszystko opisane i narysowane http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=698...ighlight=mobile Nastepnie programowo pod windowsem mozesz zmienic mnoznik. Nie dziala na chipsetach NF, ale u Ciebie bedzie dzialac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namieszales troszke ale pokolei :D. Tak jak juz pisalem po 39 tygodniu zablokowane do 39 odblokowane. A co do Drut-Moda to zawsze mozesz go przerobic na wersje Mobile. Tu masz wszystko opisane i narysowane http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=698...ighlight=mobile Nastepnie programowo pod windowsem mozesz zmienic mnoznik. Nie dziala na chipsetach NF, ale u Ciebie bedzie dzialac :D

Jaka zrobie z niego Mobile, to później moge zmienić w biosie mnożnik i pójdzie mi np. na x12 na płycie z Nforce2???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Masz N-forca wiec mozesz zapomniec o zmianie mnoznika. Ale przerobic na Mobile mozesz zawsze (kilka% lepiej sie kreci). Zmiana mnoznika w tym przypadku jest mozliwa tylko i wylacznie na chipsetach rozncyh od NF. Pozdrowka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli połoncze przedostatni mostek L5 to będe mugł zmjeniac mnożnik programowo programem CPUMSR ma go ktoś ??

I czy ta zmjana mnożnika zostaje na stałe w CPU czy z kazdym startem windows program sie musi uruchamiać i wprowadzac zmjany??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy że dostane procka z pużniej niż 39tydzien to znaczy że na 100% jest zablokowany, a jeśli z wczesniej to znaczy że odblokowany ??

Niekoniecznie, ja mam bartona z 41 tygodnia i jest odblokowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez batki maja odblokowane fsb to co za problem w kreceniu no chyba ze nie masz blokdy to wtedy moze twardziel pofrunac a z twgo co widze to nie masz nf2 :) to tylko mnoznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NF2 mam. Problem w kręceniu jest taki, że bez odblokowanego mnożnika 2800+ nie idzie na 200fsb (nie zawsze). A mi zależy na odpaleniu na 200fsb. Teraz tylko czekam na nowe chłodznoko, bo poprzednie oddałem do sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...