Skocz do zawartości
Grinch

Zamkniete tematy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam takie pytanie do administratorów/moderatorów. Po jaką cholerę dopisujecie do już zamkniętych tematów swoje posty ? :| Jeśli temat jest zamknięty to według mnie nawet administrator nie powinien nic dopisywać. Już wiele takich topików było, i jak by na to nie patrzeć jest to nadużywanie władzy… Śmiejecie się z innych, dopisujecie jakieś docinki bezsensowne, a człowiek na którego piszecie nie może odpisać bo jak by nie było temat jest zamknięty.

 

Ja tu nie chce nikogo oskarżać, chce tylko poznać sensowny jasny argument po co takie dopisywanki ? Sami się wypowiadacie, ale innym nie dajecie szansy…nie fair.

 

Przykłady: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=72334 tu po 15 minutach

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=72112 tu aż dwóch

dalej mi się nie chce szukać…

 

 

 

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem wlasnie ten temat zalozyc bo to jest jakies nieporozumienie.. i to wcale nie lekkie.. Co z grahamem i jego wybrakami.. nie obchodzi mnie to. Ale ten topic Szkieleta ? ... Nie mozna bylo np. przeniesc do prezentacje ?(przeciez tylko chcial sie pochwalic setem) . On juz tak po raz enty "spamowal" ze bana od razu wylapal ? .. przegiecie.

 

Ps. I chcialbym uslyszec tego seta.. ale link zepsuty.. pfff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie ze chcial dostac nastepnego specjalnie zakladajac nowy "spamowaty" topic. Topic nawet nie podlegl dyskusji, a ja dalej chce uslyszec tego seta.. jestem fanem. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeej nie chodzi mi o zamykanie tematow. To nie moja sprawa czym sie kieruja administracja/moderatorzy. Ja chce sie dowiedziec, czemu co niektore osoby dopisuja "cos od siebie" juz po zamknieciu tematu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh kazdy znawsze znajdzie cos do czego sie musi uczepic :) chyba sie niektorym nudzi :)

 

A pozatym ADMIN ma ZAWSZE racje :)

 

Kto kiedykolwiek byl adminem/opem/mod. to wie ze demokracja sie nie sprawdza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh kazdy znawsze znajdzie cos do czego sie musi uczepic :) chyba sie niektorym nudzi :)

 

A pozatym ADMIN ma ZAWSZE racje :)

ale zes sie wysilil....

 

co do tematu to z tego co wiem to temat jak jest zamkniety to jest zamkniety i nie chodzi mi tutaj o to ze ktos ma opcje ze moze dopisac.

 

_____________________

pozdrowienia dla kumatych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiejecie się z innych, dopisujecie jakieś docinki bezsensowne, a człowiek na którego piszecie nie może odpisać bo jak by nie było temat jest zamknięty.

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=72112 tu aż dwóch 

dalej mi się nie chce szukać?

sprawa dotyczyla mnie bo pytanie bylo za co graham dostal bana - bana dostal odemnie wiec pytajacemu odpowiedzialem

 

moze i bym to olal lecz wyraznie pytajacy mial pretensje do paranoika a byl w bledzie - nalezalo sie wyjasnienie - nie bylo mnie na forum gdy temat powstal wiec dopisalem sie gdy bylo to mozliwe.

 

Ja tu nie chce nikogo oskarżać, chce tylko poznać sensowny jasny argument po co takie dopisywanki ? Sami się wypowiadacie, ale innym nie dajecie szansy?nie fair.

wlasnie po to sie zamyka by nie dac szansy kontunuowania watku ...

to ze czasem ktos cos dopowie to nie dla zabawy (no moze kucyk w tym linku przesadzil ;) ) lecz w kwesti wyjasnien (patrz 2 link ja i paranoik) - paranoik jak i ja nie zdazyl odeprzec zarzutow bo kucyk wczesniej wpadl z kluczykiem - jednak czy nalezalo zostawic usera w nieswiadomosci i bez wyjasnien - nie sadze ...

para wyjasniaj , ja sprostowalem i nie widze w tym nic zlego i akurat takie "naduzucie" jest IMO na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO sa tylk o2 przyklady, jeszcze kilka bym znalazl... Co do grahama, to z jednej strony macie racje z drugiej nie. BO temat jest zamkniety, co oznacza, ze nikt nie moze do niego nic dopisac.

Tak ja to rozumiem, zawsze wyjasnienia mozna konkretnej osobie wyslac...

 

NO ale nic nie ja o tym decyduje, w kazdym razie fajnei by bylo gdyby takei akcje kucyka byly eliminowane. Najlepiej jak by nigdy sie nie pojawialy.

 

Pozdrowka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pie-p-rze-nie ze admin/moder ma ZAWSZE racje:(

wielu juz poleciało bo nie miało racji...

z moderami trza zyc w zgodzie ..to proste..ale moderzy tez musza czuć szacuneczek dla innych

 

bo gdyby nie my ,to by ich nie bylo....ale gdyby nie oni..to by nie było forum

 

jak dla mnei proste jak konstrukcja cepa:D

 

Ps; komentarz niech bedzie..ale nie obrażający..po prostu podsumowujący topik..

tak jak gada Paranoik:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i to jest wlasnie taki glupi temat, ktory zostal wyczerpany w pierwszych 5 postach i nadaje sie do zamkniecia. :/

To jest glupi temat ? Ludzie sa glupi, i czasen bezsensu trzepia post za postem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i to jest wlasnie taki glupi temat, ktory zostal wyczerpany w pierwszych 5 postach i nadaje sie do zamkniecia. :/

siedmiu :lol:

aby nie ciągnąć go w nieskończoność :arrow: Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...