Skocz do zawartości
elmo

Ragnarok

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy sie jaraja World of Warcraft, MU, Lineage2, Guild Wars lub Knight Online a ja bym kcial zaprezetowac Wam konkurencje o nazwie Ragnarok Online - moim zdaniem najlepszy MMoRPG jaki wyszedl!

 

Screeny z gry:

tu i tu

 

Oficjalne serwery są płatne więc podaje linka do spisu serwerow prywatnych, darmowych:

tutaj

 

co potrzebne:

RAG_SETUP0221 i SAK_SETUP0221

+ dodatki do poszczegolnych serwerow

 

Wymagania minimalne:

CPU 500MHz, 128MB RAM, VGA Direct3D 8MB, 2GB miejsca na dysku, Win98/Me/2k/XP

Wymagania zalecane:

CPU 700MHz, 256MB RAM, VGA T&L Direct3D 32MB, 2GB miejsca na dysku, Win2k/XP

 

Zalety gry (wedlug mnie wiec subiektywne):

+ klimaty anime/manga z jajem

+ multum ciekawych profesji postaci (Novice, SuperNovice, 6klas 1st Job, 13klas 2nd Job, 13klas 2nd Advance), powoli wdrazane są nowe: Expended Classes

+ kazda z profesji jest bardzo rozbudowana, mozna ja rozwijac na wiele sposobow

+ walki gildijne (War of Emperium)

+ walki z boss monsterami (MvP)

+ gigantyczny swiat (systematycznie rozbudowywany w patchach o nowe dungeony, fieldy)

+ ogromna roznorodnosc przeciwnikow

etc.

 

POLECAM!!!

pozdrawiam

elmo

 

----------------------------------------------------------------------------

UPDATE - przewodnik instalacji :D :

1) instalujesz RAG_SETUP0221

2) instalujesz SAK_SETUP0221 do tego samego folderu

3) uruchamiasz ragnarok.exe i czekasz na patche ... po spatchowaniu klikasz Exit

4) uruchamiasz sakray.exe i czekasz na patche ... po spatchowaniu klikasz Exit

5) instalujesz patcha od danego serwera

6) rejestrujesz sie na danym serwerze (info jak powinno byc na stronie serwerka)

6) uruchamisz gre zawsze przez aplikacje serwera (np. KDR.exe, ChechRO.exe, ....)

logujesz sie i grasz :D

Edytowane przez elmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, nie wiem czemu przy instalacji tego największego pliku wywala błąd :? :?:

powody moga byc takie:

1) za malo miejsca na dysku (wymaga ponad 850mb)

2) windows98/me (w sumie powinna dzilac na takim systemie ale zalecane jest 2k/xp)

3) lub najgorsze uszkodzony jakis sektor pliku O_o i trzeba jeszcze raz sciagac :oops:

 

innych pomyslow niemam :?

 

 

ps. fajny pulpit - skad go masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak fajny to się ściągnie i pogra ;) Ja narazie katuje Knight Online :D

czas przerwac katowanie i sprobowac czegos nowego (czyt. Ragnarok :D )

 

pozdrawiam

elmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za namowa elmo , sciagnalem gierke i musze powiedziec ze nie zaluje , gra jest wysmienita ! , nie nudzi sie tak szybko jak np mu , potworow to jest tam hohoho i jeszcze wiecej , mozliwosc zwiekszania poziomu przedmiotow i wiele wiele wiecej rzeczy o ktorych pewnie nie snilem ;] , jesli komus sie podoba mu albo uo , napewno nie pozaluje grajac w Ragnorak ! ;)

 

PS.

elmo thx za pomoc na poczatku , co ja bym bez Ciebie zrobil 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS.

elmo thx za pomoc na poczatku , co ja bym bez Ciebie zrobil 8)

no problem :P

-----------------

a tu ladny gif na podstawie gry (widzimy na nim dwoch Assasinow)

 

Dołączona grafika

 

prawda ze smaczne? :twisted:

 

pozdrawiam

elmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość stalin90

Gra jest fajna i przyjamna w graniu, grafika tez niczego sobie. Naprawde mi sie podoba.

SCIAGAC I GRAC-to rozkaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaki wypas!!!! Ale to moze byc boskie!!! Juz zasysam, moze nie przekrocze 5GB :).

zero lagow - host w szwecji

No to i bardzo dobrze :). Dzisiaj w KO byly taaaaakie lagi ze nie szlo grac :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja mam problem z ta gra :( nie lanczy mi sie wogule z zadnym serverem, wywala 'connection failed' a jak sprawdzalem to nawet bajta w net nie wysyla :P (jesli ktos mial podobny problem i wie jak go rozwiazac to zapraszam na priv)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiadam wam grafika nie ssie ... jest bardzo schludna i ladna

 

pozdrawiam

elmo

Wiesz może jak identyfikować przedmioty? Znalazłem kilka mieczy i każdy mam jako "niezidentyfikowany". Szukałem już na różnych stronach i forach i nigdzie nic na ten temat nie mogłem znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może jak identyfikować przedmioty? Znalazłem kilka mieczy i każdy mam jako "niezidentyfikowany". Szukałem już na różnych stronach i forach i nigdzie nic na ten temat nie mogłem znaleźć.

identyfikuje sie magniferem :D mozesz go kupic w sklepach gdzie sa potiony :) albo poprosic o identyfikacje za darmo merchanta :D (tych z taczkami)

 

pozdrawiam

elmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:? A mnie wsio się zainstalowało poprawnie, spatchowało, zarejestrowałem się na XENO, loguję i nic ... niemogę się połączyć z serverem .... 

 

PS: wykonano wg przepisu elmo

mozliwe ze oficjalny patch ma w sobie zawarte stare ip

zmien linijkie adress w sclientinfo.xml zawartym w folderze data (edytujac notanikiem) na:

<address>213.112.16.229</address>

 

pozdrawiam

elmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, zaistniały pewne problemy - otóż - na Xeno3 są straaaaaaaaaaaaaaaaaaaszne lagi. wygląda to mnie j wienj tak ze jak naciskam gdzies, żeby mój hero przeszedł, to on 2 sec stoi ,a dopiero potem sie rusza (a momentami to czekam ze 20 sec) .

 

A i zrboiłem wszystko zgodnie z przepisem Elmo, a tu takie krzaczki mnie atakują

 

Dołączona grafika

 

ach - no i jeszcze coś - co drugie włączenie gry , gdy z niej wychodze, to mi wali reseta - regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, zaistniały pewne problemy - otóż - na Xeno3 są straaaaaaaaaaaaaaaaaaaszne lagi. wygląda to mnie j wienj tak ze jak naciskam gdzies, żeby mój hero przeszedł, to on 2 sec stoi ,a dopiero potem sie rusza (a momentami to czekam ze 20 sec) .

rzeczywiscie Xeno ostatnio strasznie laczy .. i to co pisalem o zerowych lagach w glownym poscie jest nieaktualne (mam nadzieje ze tymczasowo) .. sam zastanawiam sie nad innym serwerem

 

A i zrboiłem wszystko zgodnie z przepisem Elmo, a tu takie krzaczki mnie atakują.

jest taki blad w oficjalnym patchu, w moim to wyelyminowalem ... podaj mi maila na pm to ci przysle malutki pliczek naprawiajacy ten problem

 

a jesli chodzi o resety .. coz niemam pojecia jak ci pomoc - nigdy niespotkalem sie z taka sytuacja

 

pozdrawiam

elmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Elmo może wystaw gdzieś ten pliczek ??? Mnie też by się przydał.

 

Co do lagów to ja mam minimalne i to raczej przez osła w tle ;)

 

Resety ?? Mnie to raczej wygląda na problemy z kompem, a nie Ragna ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój mail taxx@tenbit.pl

 

 

a co do tych lagówe to cofam co powiedziałem - poprostu zwolniła mi neostrada po przekrroczeniu 5GB do 32 kilów więc to chyba wszystko wyjaśnia :)

 

teraz czekam do końca miesiąca i na patcha od Senior Elma :)

 

spasiba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...