Skocz do zawartości
RuDi

Powrot Kyro od razu z PS 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

było xgi volari, delta chrome i teraz to. Za każdym razem pisało że mają konkurować w szybszymi modelami ati i nvidii i co z tego wyszło?!. Ale nie traćmy nadziei, może faktycznie kiedyś jakaś firma wyskaczy z jakimś wydajnym cudeńkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kyro2 i chyba jeszcze kilka osób tu na forum (bodajże KGB ma kyro 1 od herca). Dla mnie karta idealna, sczególnie iż w nowszy gry nie gram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle tez mialem (nawet mam) Kyro II i karta jest wyczesana tyle ze niema do niej dobrych sterow i gry zabardzo jej nie wspomagaja GRR

CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIA NAPEWNO RADEK POJDZIE W ODSTAWKE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle tez mialem (nawet mam) Kyro II i karta jest wyczesana tyle ze niema do niej dobrych sterow i gry zabardzo jej nie wspomagaja GRR

CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIA NAPEWNO RADEK POJDZIE W ODSTAWKE

Najnowsze stery pod win 98 to seria 21....

Poszukaj na www.pvr-net.com

Co do nowych gier to w większości wystarczają niewielkie zmiany w rejestrze i jakoś chodzi. Choć nie ukrywam iż np. nfsu chodziło żałośnie (kilkanaście klatek/s) ale za to np. morrowind biegał pięknie w 1024x768.

 

Te info o PS3 to pewna informacja? Kiedy ma być kyro nr.3???

Ta karta jes zapowiadana od co najmniej 2 lat i nic niestety nie wskazuje iż wyjdzie wkrótce. Wciąż najszybszym kyro pozostaje kyro2se (trudno dostępna i za droga).

 

Wogóle wszystkim fanom kyro mogę polecić podany powyżej link. Tam wiele ciekawych rzeczy się można dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasir :twisted:

wszystko to wiem a polecana przez ciebie strona jest THE BEST :wink:

Te najnowsze stery i tak sa lipne (nie wspomagaja wielu gier dlatego trzeba dlubac w rejestrze)

Tak czy siak trzeba czekac. Czemu? BO KYRO JEST NAJLEPSZE 8)

IMO obraz generowany przez karte jest ufff dlugo by wypisywac pochwaly

 

A NFS U u mnie chodzil spoko 25-30fps z high car detail w 800x600 :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej grze miałem tak mało na moim durniu wcześniejszym. A co do karty na nowym procku złamałem 4k w 3dmarku :D

 

A co do jakości obrazu to rzeczywiście jest nie do przebicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą jakością, to już każdy zaczyna przesadzać. Ja też miałem Kyro 2 i jakoś powyżej 1024/768 obraz drgał :? Poza tym na Kyro 2 w więksozści przypadków posiada jedynie RGB, więc do LCD każda inna karta z DVI jest leprza :|

 

tomasir- jak dobrze pamietam u znajomego, co miał XP 1800 + KT 333 zrobiłem test 3Dm2k1 ponad 2 lata temu 4300 ( jego wówczas Geforce 2TI 64 MB robił coś 4500)

 

A co do Kyro 3- nie będzie nigdy takiej karty, bo już od dawna wiadomo, że przeskoczyli na projekt PVR 5 wiec imho 3 generacjie w stosunku do Kyro 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą jakością, to już każdy zaczyna przesadzać. Ja też miałem Kyro 2 i jakoś powyżej 1024/768 obraz drgał :? Poza tym na Kyro 2 w więksozści przypadków posiada jedynie RGB, więc do LCD każda inna karta z DVI jest leprza :|

 

tomasir- jak dobrze pamietam u znajomego, co miał XP 1800 + KT 333 zrobiłem test 3Dm2k1 ponad 2 lata temu 4300 ( jego wówczas Geforce 2TI 64 MB robił coś 4500)

 

A co do Kyro 3- nie będzie nigdy takiej karty, bo już od dawna wiadomo, że przeskoczyli na projekt PVR 5 wiec imho 3 generacjie w stosunku do Kyro 2.

1.widocznie nie widziales AA w KYRO II

2.co do twoich wynikow to sie nie wypowiadam o Nvidi i jej optamilizacjach.

3.ja przebilem 7200pkt w 3dm2k i 3900pkt w 3dm2k1

4.(chyba hercules) robil z wyjsciem na LCD, i nie mow w wiekszosci bo sa i GF2 i 3 i 4 tez bez wyjscia na LCD

 

Ogolem nie ma sie o co rozchodzic ale tak czy siak Kyro jest inne ze wzgledu na podejcie do renderingu (kafelkowe). Karta ma pozadna architekture bo nie chodzi w niej o MHZ. To tak jak AMD vs INTEL. Az strach pomyslec co by sie dzialo zeby ja uaktualnili o nowe SHADERY i VERTEXY (direct9) i wrzucili DDR. MNIAM! PVR do ROBOTY !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wrzuca tam naprawde porzadne shadery (nie trzeba do 3.0 skakac odrazu - chetnie zobacze bardzo potezne 2.0 ala ati), ogromna moc obliczeniowa dla vertexow (ogolnie skoncentruja sie na geometrii i tych sprawach) i skorzystaja w pelni z TBR to owszem, w 3dmarku nie nacieszymy sie punktami ale w grach mozemy byc mile zaskoczeni..

 

Oby nie popelnili bledu nv30 gdzie fillrate byl duzy ale nie bylo nic poza nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...