Skocz do zawartości
Piotr_Sz

Aktywacja Windows XP

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie takie jak w temacie. Chodzi o wersje windowsa oem. I jeszcze jedno czy jak raz zarejestrowałem windowsa to czy jak bedę musiał instalować go od nowa to czy nie będzie problemu z aktywacją. Czy jest w windowsie plik który mozna skopiować żeby jak będzie trzeba zaistalować windowsa od nowa żeby nie trzeba było go rejestrować tylko wgrac ten plik w okreslone miejsce. I ostatnie moje pytanie po zmianie których elementów trzeba wysłać do microsoft prośbę o nowy kod aktywacyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie takie jak w temacie. Chodzi o wersje windowsa oem. I jeszcze jedno czy jak raz zarejestrowałem windowsa to czy jak bedę musiał instalować go od nowa to czy nie będzie problemu z aktywacją. Czy jest w windowsie plik który mozna skopiować żeby jak będzie trzeba zaistalować windowsa od nowa żeby nie trzeba było go rejestrować tylko wgrac ten plik w okreslone miejsce. I ostatnie moje pytanie po zmianie których elementów trzeba wysłać do microsoft prośbę o nowy kod aktywacyjny

masz taka funkcje w TweakXP :)

http://www.totalidea.com/tweakxpdown.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy są elementy komputer poza płyta główną po zmiane których trzeba prosić o nowy kod.

z tego co wiem to kod przypisany jest do płyty głównej - więc tylko jej wymiana wymaga nowej aktywacji - dane z microsoft polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to można uniknąć ponownej aktywacji windy.

W katalogu Windows/system32 trzeba odnaleźć pliki wpa.dbl i wpa.bak, skopiować je i wgrać później po sformatowaniu twardziela zastępując te nowe pliki.

 

Nie wiemtylko czy to działa, bo na własnej skórze tego nie próbowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem jeszcze lepiej, w czerwcu przywiozlem kompa z akademika do domu, podlaczylem go (nie zmienialem zadnej czesci) i juz musialem dzwonic do MS po nowy klucz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...