Skocz do zawartości
julas

Pirates 2 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

pojawila sie oficjalna strona:

 

http://www.pirates2.com/

 

a giera ma wyjsc w listopadzie... moze i lepiej, bo i sesja teraz i wakacje, a tak to bedzie w co pogrywac w dlugie jesienne i zimowe wieczory...:)

 

tutaj mozna sciagnac trailer (troche wiekszy od tego ktory jest do obejrzenia w rogu oficjalnej strony)

 

16,44MB

 

http://www.3dgamers.com/news/more/1085525422/

http://files.filefront.com/3067723

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=17993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sama gra cos mało zajmuje (1cd) czyżby taka krótka była :> ?

Nie wiadomo czy krótka mapa jest duża :) cała masa portów dużo zadań(misji) jak na początek gry praktycznie w każdym mieście można znaleźć coś do roboty :) jak potestuję to tez dam znac co i jak . System walki (abordażu) prosty ale ciekawy . Nie atakowałem jeszcze fortu od lądu :) statki się raczej prosto zatapia (atakuje) jak na początek chyba trochę za prosto ale to moje pierwsze wrażenia po 30 min gry . Jest coś takiego jak TOP10 piratów :) i przedewszystkim Pirat-o-pedia encyklopedia o wszystkim co potrzebne Piratowi łatwo dostępna :) Interfejs i grafika wygląda spoczko DIRECTX 9 off course , woda całkiem ładna cienie itd... wszystko wygląda bardzo ładnie . Dam znać jak więcej obadam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta 2 CD nie jeden. Niewiem cos namieszalem w miescie gralem gralem cos wybralem taka opcja ze stolem i kasa ... czas polecial Dalo mnie do menu gry dalem new game dostalem duzy statek iodrazu bylem piratem =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta 2 CD nie jeden. Niewiem cos namieszalem w miescie gralem gralem cos wybralem taka opcja ze stolem i kasa ... czas polecial Dalo mnie do menu gry dalem new game dostalem duzy statek iodrazu bylem piratem =D

Nie namieszałeś tylko rozdzieliłeś łupy pomiędzy załogę . Dokładnie jeszcze tego nie obadałem ale u mnie było tak że po zdobyciu już całkiem pokaźnej sumki złota trochę się napływałem itd... w TOP 10 byłem na ok 5 miejscu morale załogi zaczeło spadać :) i kilku mi zdezerterowało (chcieli już wracać do domu bo bardzo długo pływali) ... i dałem opcję w mieście ~Divide plunder(podział łupów) z 2 statków został mi 1 ten największy, trochę kasy, załogi z 300 osób ok 40 ale za to przeskoczyłem na trudniejszy poziom "kapitański" . Pojawiła mi się nowa TOP 10 z znacznie lepszymi przeciwnikami :) Gierka wciąga max , cała masa statków , co chwilka jakieś zadania w których zdobywa się punkty doświadczenia i kasę ;) . Bitwy o miasta rozgrywają się na lądzie turowo 'ala' cywilizacja z tym iż niektóre jednostki mają dodatkowe właściwości tzn konnica żle walczy na terenach zalesionych za to piraci super , strzelcy dostają bonus jak atakują kogoś z wzgórza i kogoś na otwartym terenie niż w np w lesie itd itd... cała masa zależności co sprawia , że nie ma monotonni .

Ale maksymalną jazdą są romanse z córkami gubernatorów !! dostajesz zaproszenie na bal wieczorem i !! tańczysz !! i to jest najtrudniejsze w grze :) tak jak podczas gry używa się klawiatury numerycznej tutaj przy każdym z przycisków jest konkretny ruch :) nie da się tego opisać trzeba spróbować . Od tego tańca(ewentualnie prezentów) zależy czy panna leci na Ciebie czy Cię spławia ;)

 

Wieczorkiem postaram sie dołączyć screeny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie zawiedziony, ta gierka jest totalnie dla dzieci. Jest banalnie prosta, walki na białą broń i statków to banał (no chyba że coś raptem się zmieni, narazie grałem tylko 4h ale ta prostota mnie dobija)

 

Wersja z przed lat była o WIELE trudniejsza i przez to o WIELE mnie nudna. Czy ktoś mi moze powiedzieć czemu ta gra jest tak PROSTA ? i czemu ma takie głupie arcadówki jak tańce ? To skandal dla 6 letnich dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miarę przechodzenia robi się coraz trudniej :) nie wiem ile jest poziomów trudności narazie przeszedłem z Apprentice na Journeyman :)

 

Kilkanaście screenów z gry :

 

 

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Screen 4

Screen 5

Screen 6

Screen 7

Screen 8

Screen 9

Screen 10

Screen 11

Screen 12

Screen 13

 

Co do tańcy to bym się tam nie przyczepiał owszem "udziwnienie" jest a z drugiej strony to nie wiadomo dokładnie czy trzeba wogóle adorować córki gubernatorów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie zawiedziony, ta gierka jest totalnie dla dzieci. Jest banalnie prosta, walki na białą broń i statków to banał (no chyba że coś raptem się zmieni, narazie grałem tylko 4h ale ta prostota mnie dobija)

moze poprostu ustaw sobie wyzszy poziom trudnosci...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wciągło strasznie ... i gra naprawdę robi się trudna z czasem przechodzenia na wyższe poziomy trudności , inne statki posiadają już masę upgradów i potrafią dać nieźle w kość ... tak samo walka przy uzyciu białej broni robi się o kilka razy cięższa . Natomiast tańce prostsze :) tylko trzeba dobre buciki kupić :twisted: a od zadowolonych dam dostajemy czasem bardzo cenne informacje :) Mam klka uwag również żeby nie było tak pięknie ,

-podczas walki statkami czas ładowania zależy od ilości ludzi tzn jak mamy mało załogi to działa ładują się z opóźnieniem i to jest oki natomiast zmiana rodzaju kul dziwnym trafem nie powoduje załadunku działa od początku

- mapa z skarbem obecnie posiadam całą odkrytą koło Trinidadu natomiast nie ma na niej zaznaczonego miejsca gdzie kopać ... przeszukałem już chyba cały teren i skarbu nie ma ... a niestety ta mapa blokuje otrzymanie kolejnych map .

 

Może ktoś wie jak zajmować małe osady z których najczęściej wozimy nowych gubernatorów i czy udało sie komuś już wykosić całą nację Francuzów ,Anglików ... itp ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie laika :D powiedzcie mi jaki to gatunek?

Stary, nawet nie zadawaj takich pytań. Pirates! w oryginalnym wydaniu z chyba 1991 roku to jeden z 5 najważniejszych tytułów w historii gier komputerowych. Połaczenie strategii, naparzanki, strzelanki i Bóg wi jeszcze czego. Rewelacja!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do pewnego momentu wystarczy czesto walczyc i zarabiac kase, ale jak juz za dlugo plywasz z jedna zaloga to jedynym wyjsciem jest podzial lupow i dalsza gra z nowa zaloga i na wyzszym poziomie trudnosci

 

tak mi sie wydaje...do pewnego momentu wystarczy czesto walczyc i zarabiac kase, ale jak juz za dlugo plywasz z jedna zaloga to jedynym wyjsciem jest podzial lupow i dalsza gra z nowa zaloga i na wyzszym poziomie trudnosci

 

tak mi sie wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast tańce prostsze :) tylko trzeba dobre buciki kupić  :twisted:  

Jak rozumiem u tych typów w tawernie szukać?

 

 

btw. jak zaatakować miasto?

btw.2 trzeba przechodzić na wyższy poziom gry? Po co? To ma jakiś wpływ na to co można, a co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buty mozna albo kupic u "tych typow" z tawern, albo dostac od schwytanych przestepcow (zamiast nagrody pienieznej) i rzeczywiscie troche to pomaga - mozna z wiekszym opoznieniem wciskac zadane klawisze i nasz "hero" od razu sie nie przewraca...:wink:

 

btw. jak zaatakować miasto?

trzeba zejsc na lad, podejsc do miasta i bedzie opcja ataku albo wejscia do miasta (wiadomo co wybrac :wink: )

 

btw.2 trzeba przechodzić na wyższy poziom gry? Po co? To ma jakiś wpływ na to co można, a co nie?

wlasnie tez sie zastanawiam... bo na ost poziomie trudnosci jest juz trudno wygrywac niektore pojedynki, a opcji jakos zadnych nowych nie widze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ostatni poziom jest bardzo ciężki w szczególności walki białą bronią ... masakra no i byle BRIG albo SLOOP OF WAR też potrafi nieźle namieszać i niestety w pewnym momencie gdy dzielimy kolejny raz łupy gra się kończy podsumowując nas :) trzeba ciągnąć jak najdłużej na każdym poziomie ... odnaleźć rodzinę całą , zaginione miasta "Lost cities" chyba coś takiego jest w statystykach ... dokładnie nie wiem co to jest ale miałem część mapy kryjówki jakiegoś hiszpana za którym trochę po całej mapie się napływałem za każdym razem jak go pokonywalem dostawałem kolejną część mapki , podobnie zresztą z mapką zaginionych członków rodziny ;) .

 

Pytanka :

 

Czy ktoś próbował grać różnymi nacjami ? Czy przygody się pokrywają ?

Jakimi pływacie statkami ?

Jednym a może kilkoma ?

 

Ja osobiście Large Frigate miałem i na niej sobie pływam dużo dział bardzo zwrotna i ludzi 375 max można było :) także z większością miast nie było problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...