Skocz do zawartości
Homer

Pentium III zamiast Celka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Minikia, jak czasem coś powiesz, to się tylko uśmieszek politowania u mnie pojawia. A co powiesz, na to, że oglądałem filmy na czymś, co nawet nie było P2?? i nie cięło?? a pozatym na takich niereformowalnych userów co wszystkie rozumy pozjadali to szkoda klawiatury strzępić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brachu, w czasach AMD 550 i P III, nie było takiej kompresji, wiec to, że znajdziesz teraz to nic nadzwyczajnego. Pisze o tym co widziałem na AMD Athlon 550 na slot 4 szły ( zauważ piszę szły a nie idą).

 

P.S. Nie promuje bynajmiej slota :wink:  

teraz my cofing xp1600@2200. Wymowne jest jednak dla mnie, że jednak AMD a nie INTEL pod twoją strzechą gości. A tak na marginesie widać od razu co się dzieje z Intelowcami skoro kolesie z AMD-kami rozpisują się na forum intela. Pozatym nie wyobrażam sobie topicu na forum o AMD o Athlonach żedu 600 MHz(zjechali by go odrazu), to jeszcze jeden dowód na popularność Intela wśród zaawansowanych userów, a nie biurowych przetargów.

 

PA, paaaaa......................AMD speed in da hause

Co ty nie powiesz? Albo jestem slepy albo napisales

A no to z tyi filmami, że na AMD puszczasz 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja mojego P3 Kupermina 733 na 900 wykreciem !!! bez dodawania napiecia, bus ok 170, ze 133 fabrycznych, płytka ASUS CUSL-2C, i z gf3 na pokładzie zrobiło sie 6.5 tys 3dmarks 2001 :)

256 sdramu ustawionego na 170 robi swoje :D [fabrycznie max to niby 133 :D], temp nie przekaczała 40-45 stopni. To były czasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...