Skocz do zawartości
djswistak

co myslicie o tym zasilaczu?

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25638123

 

ladnie wyglada a ciekawe jak sie sprawuje? ma go ktos?

dj ja ci powiem tyle jak bys chcial kupic to zasilke to bys blad zrobil bo niewiadomo co to jest a ty masz to http://www.tomshardware.pl/howto/20040122/...upplies-08.html :wink: 413 watt realnie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ste3an ta zasilke z opisu sprzedalem teraz chwilowo jade na szajsowatym codegenie wszystko default boje sie by wytrzymal. heh. teraz musze cos kupic . albo chefa 360 df active pfc albo modecoma CWT-350BDP . tego wyczilem na allegro dlatego pytam o niego bo ladny. a tak na marginesie który z tych dwóch lepszy chef czy modecom? moc podobna . napiecia tez, oba maja active pfc, cena podobna. który lepszy? [ z naciskiem na cisze!]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie rapid o tym chefie tyle jest na forum ze jest glosny i ze sie grzeje ze juz zwatpialem

 

a moze TAGAN TG380-U01 380W ? jest najcichszy z tym tu wymienionych?

mimo to ze chieftec nie jest najcichszy to bym go bral ze wzgledu cena/jakosc... a tagan? Owszem jest cichy, jest dobry, ale jest tez cholernie drogi... Jezeli masz pieniadze to mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> tego Tagana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djswistak

 

Ten MAX-POWER niby realne 400W a ma gorsze "prądy" niż dobra 350-tka: 3,3V - 14A; 5v - 40A; 12V - 15A. Zostawiłbym go w spokoju.

 

Z tych co wymieniłeś:

1. Tagan 380W - będzie najcichszy.

2. CWT-350BDP

3. Chieftec 360-302 DF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie rapid o tym chefie tyle jest na forum ze jest glosny i ze sie grzeje ze juz zwatpialem

 

a moze TAGAN TG380-U01 380W ? jest najcichszy z tym tu wymienionych?

mimo to ze chieftec nie jest najcichszy to bym go bral ze wzgledu cena/jakosc... a tagan? Owszem jest cichy, jest dobry, ale jest tez cholernie drogi... Jezeli masz pieniadze to mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> tego Tagana.

Myslisz ze lepiej jest jednorazowo wydac 300zl na zasilke czy pozniej wymieniac plyte, pamieci, proca, grafe, dyski ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie rapid o tym chefie tyle jest na forum ze jest glosny i ze sie grzeje ze juz zwatpialem

 

a moze TAGAN TG380-U01 380W ? jest najcichszy z tym tu wymienionych?

mimo to ze chieftec nie jest najcichszy to bym go bral ze wzgledu cena/jakosc... a tagan? Owszem jest cichy, jest dobry, ale jest tez cholernie drogi... Jezeli masz pieniadze to mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> tego Tagana.

Myslisz ze lepiej jest jednorazowo wydac 300zl na zasilke czy pozniej wymieniac plyte, pamieci, proca, grafe, dyski ??????

Mysle ze lepiej jest wydac 200zl. No bo Chieftec jest takze bardzo prozadnym zasilaczem i nie pociagnie proca, grafy i dyskow... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam be quiet i jest tez cichy ma dobre napiecia. w taganie najbardziej mnie wkurza umiejscowienie 2 wentylatora z tylu mialaem kiedys zasilacz leadmana i tez mial umiejscowione wentyle tak ale jakos nie bardzo sie to spisywalo, buda mi sie fest grzala przez niego, no ale to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...