Skocz do zawartości
xan

Colin McRae Rally 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to dopiero mialem wyniki, urzadzilismy sobie z kumplami turniej i bylem najlepszy a jezdilem mitsubishi lancer, niestety wszystkie moje wyniki poszly do nieba po koniecznosci reinstalacji systemu.

 

A ty czym smigasz? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzecz ciężko wykonalna, musisz miec dwie wersje gier i podmieniac pliki az zalapie .... ale to nie ma większego sensu więc lepiej sobie jakoś załatw polską wersje w której tłumaczenie i tak nie jest rewelacyjne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyzywam na pojedynel urzytkownikow forum tweak :) kto podniesie renkawice ?

Wyzywasz mnie na pojedynek hamie :D to powiedz jaki masz czas w Kenii na odcinku 6 (Holta) na Subaru Impreza lub Seacie Cordoba, i nie używaj żadnych kodów ani cracków. I podaj mi ten czas a na pewno Cię pobije.

 

Jestem najlepszym realnym i wirtualnym kierowcą. 8) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyzywam na pojedynel urzytkownikow forum tweak :) kto podniesie renkawice ?

Wyzywasz mnie na pojedynek hamie :D to powiedz jaki masz czas w Kenii na odcinku 6 (Holta) na Subaru Impreza lub Seacie Cordoba, i nie używaj żadnych kodów ani cracków. I podaj mi ten czas a na pewno Cię pobije.

 

Jestem najlepszym realnym i wirtualnym kierowcą. 8) :D

moze jeszcze na grecji sie poscigamy ? bede jechal subaru impreza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyzywam na pojedynel urzytkownikow forum tweak :) kto podniesie renkawice ?

Wyzywasz mnie na pojedynek hamie :D to powiedz jaki masz czas w Kenii na odcinku 6 (Holta) na Subaru Impreza lub Seacie Cordoba, i nie używaj żadnych kodów ani cracków. I podaj mi ten czas a na pewno Cię pobije.

 

Jestem najlepszym realnym i wirtualnym kierowcą. 8) :D

moze jeszcze na grecji sie poscigamy ? bede jechal subaru impreza

moze podasz czasy tej kenii na 6 odcinku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już graliscie :?:  bo tenat jaest już długo wałkowany. Jak by ktoś mógł postawić serwer to również jestem chętny i gotowy :wink:  :mrgreen:

 

ta gralem z wilczkiem , ale cos ostatni go niewidac i ja mam malo czasu , a moze wilczek trenuje :) wilczek Ty mi sie podszkol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już graliscie :?:  bo tenat jaest już długo wałkowany. Jak by ktoś mógł postawić serwer to również jestem chętny i gotowy :wink:  :mrgreen:

 

ta gralem z wilczkiem , ale cos ostatni go niewidac i ja mam malo czasu , a moze wilczek trenuje :) wilczek Ty mi sie podszkol

niestety też nie mam ostatnio czasu (szkoła i inne zajęcia :evil: ) ale jak byście grali to ja też z chęcią się przyłącze tylko napiszcie kiedy.

Tanaka: spokojnie jakoś to będzie, raz z Tobą wygrałem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kenia 6 trasa po dwukrotnym przejezdzie 2:25:17 a i tak slabo jechalem pwenie mozna na tej trasie wykrecic z 2:19:xx albo i nie

Udało mi się 2:25.02 :D

jak bede mial nowa grafe to zobacze bo na rivce nie chce mi sir grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zagrac z kumplem w Colina 2 po necie. U mnie daje network, wybieram połączenie Tcp/ip i dalej host i ustawiam wszystkie opcje. U niego to samo tylko zamiast host daje search for "cos tam" i tam wpisuje swój ip a tu qpa. Nie dziala. Jak wiecie co zrobic aby sobie pograc to napiszcie. Dzięki.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pierwsze: czy masz zewnetrzny IP :?: jak nie to nie możesz hostować gier (nie będzesz widoczny)

Pytanie drugie: pisząc "swój ip" masz na myśli IP Twoje czy kumpla :?: (on musi wpisać Twoje IP)

ad.1 mam

ad.2 mam na myśl moje IP

Masz jakąs koncepcje co to moze byc?? A może dlatego tak sie dzieje bo na serwerze jest zainstalowany firewall?? ostatnio gdy chcialem sie wymienic z kumplem przez ftpa filmami to niby widzial mnie ale nie mogł odemnie nic zassac bo był włączony firewall, czy z Colinem może byc podobnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...