Skocz do zawartości
phobosq

nf7-s i nf7-sl - czym sie roznia

Rekomendowane odpowiedzi

wlazlem wlasnie na stronke pcprojektu bo przymierzam sie do zmiany plyty wlasnie na ktoras z nich i w swietle tam zamieszczonych informacji wynika ze ww. plyty roznia sie tym ze do nf7-s jest dolaczany serillel a do nf7-sl nie; czy tak jest w rzeczywistosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) Ja mam SL - i mam wszystko to co w S no tylko że nie mam kabla - jest mi on nie potrzebny ... w przeciwieństwie do tych 70 zeta, które wpłynęły na moją decyzję o zakupie SL zamiast S :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem 2 tygodnie temu i przejściówka była, nawet jest n opakowaniu naklejka Serillel2, a płytka z uGuru tez jest.

Jedynie co mogli dać to okragle kable ATA, ale chyba by abit splajtował jak by tak zaszeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Ja jestem od zawsze intelowcem ale teraz chce to zmienić. Szukam dobrej i taniej płyty pod bartona. I tak po przeczytaniu wielu topiców wybrałem nf7-sl. Na stonie abita jest też płytka nf7 (rozumiem że nie ma ona saty, fw). Czy te dwie płyty różnią się wydajnościa co do krecenia(mówimy o rev2)? W tym momencie jestem napalony na nf7 (tańszy-kupię lepsze chłodzenie) i chyba kupię ją, a może w cenie nf7(320 zł) można kupić coś fajniejszego do krecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w skrócie

 

"Jest to mikroprocesor, który informuje na bieżąco o stanie monitorowanego sprzętu, udziela porad na temat jego konfigurowania i podkręcania oraz pomaga w uaktualnianiu BIOS-u i regulowaniu parametrów działania wbudowanego układu dźwiękowego za pośrednictwem wygodnego w użyciu interfejsu okienkowego. uGuru łączy w sobie następujące funkcje z serii ABIT Engineered: EQ, FanEQ, OC Guru, FlashMenu, AudioEQ i BlackBox, dzięki którym jest w stanie optymalizować jej działanie pod kątem maksymalnej wydajności."

 

tródno jest wpisać w google uGuru ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to cholera moze wrocili do dodawania przelotek ja kupowalem mobo (drugie zreszta) jakis miesiac temu i niestety nie mialem przelotki a jedynie plytke uguru :? ale skoro mowicie ze po tyle chodzi to moze ja spyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego naprawdę szkoda w nf7 tege, że ta zajawista płyta nie ma SoundStorma chiba (chiba to się ch.i na linie), że ktoś ma Adigi (chiba zrobiłem błęda)

NF7 kręci się jak nic w świecie dal jej 2500+ mobil i dobry ram i zasiłkę na średnim poziomie to zobaczysz gdzie zaczyna się dyskusja o OC.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagier: skoro kupowales NF7-S i nie bylo serillela to Ci go ukradl sprzedawca - na pudelku -S jest zolta nalepka informujaca, ze takie cudo jest w srodku (da sie zerwac niestety)

mylisz sie nikt mi go nie ukradl (mam pewne zrodlo :> ) zadnej nalepki nie mialem. Na wczesniejszej mobo owszem ale na drugiej nie. Byla tylko naklejka informujaca o softcie uguru. Byl taki okres kiedy nie wkladali tych przelotek chyba nawet sporo osob w topicu o nf7-s o tym pisalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...