Skocz do zawartości
Luc312

Radeon 9550 Cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

Yoooo. na początku zapowiadal sie radek dość spoko ale te gołe pamięci przy gpu to troche kicha tesh myślałem że się stykają z radiatorkiem....... czy są jakieś radiatorki które sie tam zmieszczą???? bo jezeli nie to nie kupuje bo nie ma co podkręcać....... miałem nadzieje ze za mniejszą kase bede miał cos wydajniejszego od mojego kumpla..... :twisted: (radek 9600pro) ale..... raczej tego nie kupie....... chyba ze komus uda sie wycisnąc te 500/590 (z 400/500)(z radiarorkami na pamiątki z obudwu stron) i powie jak.......... :D jak myślicie za ile mógłbym opchnąć komuś mojego sapphire radeon 9100 (128bit) 128mb???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. 250-280 :D

 

Ja biorę na bank tego RADKA 9550Xt na standardzie jest dla mnie wystarczająca, a ja ją kupuje po odliczeniu vatu więc za 370zł :D i sprzedaż gry :D Czy można kupić cos lepsiejszego? 8) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musisz mi tłumaczyć ale k.graf kupuje się raz na rok,dwa jak się ma mało floty więc dołóż 100zł.

weź sie lolku nie odzywaj bo sie znasz. kup sobie jakiegoś fx i siedź cicho.

ja swojego mx kupiłem na 1.5roku i mi starczy.najlepiej będzie jeżeli już nic tu nie będziesz pisał, skoro nie znasz tematu.

 

 

czy wie ktoś jakiej firmy pamiątki montuje na kartach szafirek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche się załamałem tym chłodzeniem :) A może to tylko niektóre egzemplarze mają jakąś wadę?? Czy wszyscy, którzy mają tą kartę zauważyli ten "defekt"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do tego chłodzenia w 9550xt to wygląda jakby tam na końcu za wentylkiem był radiator i akurat w miejscu gdzie są pamięci czy na 100% nie styka z pamięciami??????? bardzomi na tym zalezy.......q*** inaczej po co kupowac tą karte jak nie do kręcenia taktowania?? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a pamięci na tym gecube są prostokątne czy kwadratowe?? gdzie mozna kupić jakies radiatorki na te pamięci??? ale w granicy rozsądku cenowego tzn 2-3 zł za szt. moze zna ktos sklep internetowy? bo allegro cosik mi konto wywala...... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież powody słabego podkręcania mogą być różne, np.: słaby zasilacz, włożona blisko inna karta na pci (np.: muzyczna u mnie się cholernie grzała taka tania, i mój radek potrafił się krzyczyć na standardowych zegarach!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dabek

Dla mnie ten Radeon 9550 to jest Radek 9200 z obsługą directx 9. A co do tego podkręcenia GPU na 430Mhz to w to nie wierze.

 

UPDATE

Ta karta jest zajebista, wycofuje wszystko co powiedziałem złego na jej temat. Tylko kupować i kręcić ją.8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten Shit Radeon 9550 to jest Radek 9200 z obsługą directx 9. A co do tego podkręcenia GPU na 430Mhz to w to nie wierze.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jednak niezły był pomysł żeby początkujący użytkowinicy wpierw mogli pisać tylko na ogólnym :lol:

a sam masz super karte :lol: :lol: :lol:

o matko. w poniedziałek zwykły 9550 od szafirka będzie mój, wtedy powiem jak sie kręcą zwykłe :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku zaznaczę, że jestem zwolennikiem kart NV, mimo że posiadam R9100. Poczytałem o R9550 i mam mieszane uczucia, szczególnie jeśli chodzi o tego Gexcube`a. Wydajność faktycznie wysoka, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ta karta to po prostu zlepek odpadów produkcyjnych. Pamięć, która powinna pracować 600MHz nie osiąga takiej częstotliwości. No i to wykrywanie przez sterowniki 9600XT. Wygląda na to, że to egzemplarze 9600XT, które nie były w stanie pracować na 500MHz. Może się mylę, może w nowszych sterach naprawiono ten błąd (chyba, że to nie był błąd, tylko zatuszowano prawdę :D ). Próbował już ktoś ściągnąć ten zestaw chłodzący? Ciekawe jaki tam naprawdę siedzi gpu.

Z innej beczki, to wyśmiewanie się z NV niewiele wnosi do sprawy.

http://pclab.pl/print10191.html

Tutaj na przykład widać, że FX5700LE też może być świetny do oc (chyba, że rzeczywiście jest to egzemplarz wyselekcjonowany). Cena jest niby nieatrakcyjna (no i nie ma wartego kilkadziesiąt złotych CS`a), ale biorąc pod uwagę kłopoty ATI z obsługą nieco starszych gier, to warta rozważenia propozycja (oczywiście tylko po dobrym oc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...