Skocz do zawartości
Luc312

Radeon 9550 Cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

No niestety trafiłeś na kartę jedno na sto prawdopodobnie. Czyli kartę niedziałającą :(

modle sie żeby nie. zaraz ide do kumpla sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zasilacz nie wyrabia przy swiecacym wiatraku :D

sorry za zart, sprawdzaj na innych kompach moze karta wkoncu wstanie, jesli nie to wal do serwisu

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ok karta działa. co prawda nie u mnie ale to szczegół zrobiłem updejta biosu i zaraz próbuje dalej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dobrą wiadomość :) pamięci na moim 9550XT poszły na 600Mhz :D ale tylko na chwile bo zaj.ebiście dużo ratefaktów. oczywiście poszły tak dlatego że przykleiłem radiatorki z góry. Natomiast bardzo zawiodłem się na rdzeniu :( powyżej 450Mhz zwis. nawet 450 nie może być bo całego benchmarka nie przejdzie :( moje aktualne ustawienia to 445@588 stabilniutko i bez artów. No i qurna w 2001se wyszło mi 11948 pkt http://service.futuremark.com/compare?2k1=7951444 a w 2003 coś koło 3400pkt dlaczego tak mało ?? szczeże mówiąc to liczyłem że spokojnie będzie ponad 12k i ponad 3500. Może to przes to że zainstalowałem DX9b a słyszałem że już jest "c". A wy macie zainstalowane stery 4,6 czy te 4,7 beta bo słyszałem że 4,7 dają parę dodatkowych punktów.

 

A to moja dokładna specyfikacja:

T-bred 0,13m 180Mhz x 12,5 (1,6V) (2250Mhz)

TwinMos333 5-3-3-2 na 180Mhz (synchro z prockiem)

Megabajt 330W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3dmark jest [ciach!]o wart, ja na 3,7 mam 7300 a na 4,2 6500. I to ma być obiektywne :/

Zapuść Aquamark lub jakieś gierki :D

 

 

Dziwna sprawa ale mój R9100L w niektórych elementach jest szybszy od od twojego R9550XT :?

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7951444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie troche dziwne ale to bardzo niewielkie różnice. w aquamarku mam 23,500 :roll: to chyba troche cienko ?? spróbuje jeszcze kiedyś na tych sterach 4,7 bo coś czuje że te omegi to coś pier.dzielom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest mając taki shit jak MSI :? 

Dociśnij ją dobrze, musi ruszyć przecież :D

od kiedy MSI to shit? :?

 

dociskałem , odkurzyłem, zmieniłem bios płyty na nowszy :lol:

[gluteus maximus] :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qurcze leborg poklaadlem w tobie wielkie nadzieje bo wlasnie mysalem o tej karcie i z niecierpliwoscia czekam na jakies testy, nie wiesz jakie ma taktowania?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niech ktos powie jak jest z potokami w tej karcie? ile? bo jakos niezauwarzylem nigdzie tak jak radek 9600? 4/1? moze ktos chce kupic radeona PowerColor 9100?? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykował jeśli nie jest zaznaczone że to wersja Extreme :?

stary jak cos piszesz to pomysl najpierw, walisz nic nie wnoszacymi postami ... msi szitem nigdy nie było ich produkty zawsze były wysokiej jakosci

 

co do tego co zacytowałem to wystarczy ze klikniesz w opis w linku ktory dał Marcin5611 i juz wiadomo dokładnie co to za wersja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po testach FarCry :D. Testowalem na tej planszy z dema - wyspa z wielkim morzem :D

Po pierwsze zauwazylem jednak ze rdzen podkrecony na 450 nie wytryzmuje w FarCry i musialem zmniejszyc taktowanie na 445 MHz zeby nie bylo zwisow i teraz jest git :D, natomiast pamieci zmniejszylem na 550 bo byly arty niestety :(. Na pewnio przydalyby sie radiatorki. Ale teraz do rzeczy. Po przecinku podaje liczbe fps'ow z wylaczona woda, bo to ona w tej planysz zzera najwiecej FPS'ow :D:

 

Low Details - 92 FPS

Medium Details - 44 FPS, 47 FPS

High Details - 39 FPS, 42 FPS

Very High Details - 36 FPS, 40 FPS

 

Wszystko w rozdzielczosci 1024x768x32 bity na Catalystach 4.7 Beta. Wartosci mierzone FRAPS-em, oczywiscie jest to srednia liczba klatek :D. W sumie nie jest chyba tak zle :P Ale to juz ocencie sami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę miał. Far Cry też może ściągne ale nie wiem czy mi się zmieści na dysku :(. Ale wyniki całkiem ładne :D Dziwią mnie tylko tak małe różnice między medium a very high :?: Wiem że ta gra ma zwolony kod, ale żeby aż tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po testach FarCry :D. Testowalem na tej planszy z dema - wyspa z wielkim morzem :D

Po pierwsze zauwazylem jednak ze rdzen podkrecony na 450 nie wytryzmuje w FarCry i musialem zmniejszyc taktowanie na 445 MHz zeby nie bylo zwisow i teraz jest git :D, natomiast pamieci zmniejszylem na 550 bo byly arty niestety :(. Na pewnio przydalyby sie radiatorki. Ale teraz do rzeczy. Po przecinku podaje liczbe fps'ow z wylaczona woda, bo to ona w tej planysz zzera najwiecej FPS'ow :D:

 

Low Details - 92 FPS

Medium Details - 44 FPS, 47 FPS

High Details - 39 FPS, 42 FPS

Very High Details - 36 FPS, 40 FPS

 

Wszystko w rozdzielczosci 1024x768x32 bity na Catalystach 4.7 Beta. Wartosci mierzone FRAPS-em, oczywiscie jest to srednia liczba klatek :D. W sumie nie jest chyba tak zle :P Ale to juz ocencie sami :D

ta woda to jeden z najlepszych efektów w tej grze wiec daj ja na very high i wtedy podaj fps bo nie wyobrazam sobie farcry bez H2O :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dabek

To te wyniki są bardzo dobre. Ja na swoim ShiT FX mam 30 fps na medium w 1024*768. 8) nic nie robić tylko brać tą karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po testach FarCry :D. Testowalem na tej planszy z dema - wyspa z wielkim morzem :D

Po pierwsze zauwazylem jednak ze rdzen podkrecony na 450 nie wytryzmuje w FarCry i musialem zmniejszyc taktowanie na 445 MHz zeby nie bylo zwisow i teraz jest git :D, natomiast pamieci zmniejszylem na 550 bo byly arty niestety :(. Na pewnio przydalyby sie radiatorki. Ale teraz do rzeczy. Po przecinku podaje liczbe fps'ow z wylaczona woda, bo to ona w tej planysz zzera najwiecej FPS'ow :D:

 

Low Details - 92 FPS

Medium Details - 44 FPS, 47 FPS

High Details - 39 FPS, 42 FPS

Very High Details - 36 FPS, 40 FPS

 

Wszystko w rozdzielczosci 1024x768x32 bity na Catalystach 4.7 Beta. Wartosci mierzone FRAPS-em, oczywiscie jest to srednia liczba klatek :D. W sumie nie jest chyba tak zle :P Ale to juz ocencie sami :D

ta woda to jeden z najlepszych efektów w tej grze wiec daj ja na very high i wtedy podaj fps bo nie wyobrazam sobie farcry bez H2O :wink:

Przeciez podalem wynik z woda na Very High. Wszystkie detale na Very High lacznie z woda - 36 FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...