Skocz do zawartości
..::SNAP::..

czy chcesz polaczenie druzyn tweak.pl i barwkomp ??

laczymy sie ??  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. laczymy sie ??

    • tak
      31
    • nie
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Nie biore nawet pod uwage zmiany nazwy czy cos... jesli projekt ma sie skonczyc, to i ja chce z nim skonczyc wlasnie w tej druzynie...

A jak sie skonczy SETI i zacznie BOINC, to tez bedziesz tak wymiatal pod nasza bandera, czy dasz nam jakies szanse ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sie skonczy SETI i zacznie BOINC, to tez bedziesz tak wymiatal pod nasza bandera, czy dasz nam jakies szanse ? ;)

Prawde mowiac to nie wiem... duzo zalezy od tego jak bedzie dzialal klient i czy bedzie dostepny na win/linux.

Kolejna sprawa to na ile bedzie sprawial klopotow (np. wywalenie systemu itd. itp.) a ja nie moge sobie na klopoty pozwolic :)

Inna rzecza jeszcze jest czy mi sie bedzie chcialo... mimo wszystko kosztuje mnie to sporo czasu abys prawdzac

czy wszystko jest ok i mimo tego, ze wiekszosc sie dzieje automatycznie to i tak zerkam dzien w dzien na to co sie dzieje,

a z czasem u mnie kiepsko :(

Zamkna SETI a otworza BOINC to sie zobaczy co sie bedzie dzialo :)

Tak czy siak... lepiej abyscie juz zaczeli liczyc... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja... :? Skad te wnioski... :?

Chlopie je jezdzilem po 100 kilosow za moje miasto po to tylko, zeby zainstalowac na jendym kompie seti od czasu gdy zaczelem liczyc okolo roku ani razu nie wylonczylem kompa chyba, ze go modernizowalem, uwazam sie za 100% setowicza, a wiec nie plec bzdetow... :!: :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie jeszcze z nimi poscigal, a pozniej mozna sie dolaczyc, zawsze to bedzie wieksza mobilizacja dla obu teamow - a pozniej mozna dokonac fuzji i skopac tylki razem innym :D hehe, ja juz licze ze 350h i niezle idzie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to inna sprawa ja bylem wierny mojej glownej grupie Barwkomp dostalem tam na forum nieslusznie bana i to nie jest tylko moje zdanie, a nawet gdybym zasluzyl to nie zasluzylem na tego bana ja sam tylko tez inny. Pozatym uwazam, ze przed banem powinnien byc przez moda-admina wczesniej uprzedony ale jednak tak sie niestalo, wiec dlatego chcialem odejsc od glownej grupy z moja podgrupa UFO no i tak sie stalo, lecz nagle zalozyciel UFO ulegl pod naciskiem osob na forum infoPc i przeniosl sie spowrotem do glownej grupy-Barwkomp. To juz nie moja wina, ze on okazal sie byc nie solidarny i zdradzil swojich kolegow, a efektem tego UFO cale sie rozsypalo i mozna zobaczyc ile teraz dziennie wysyla WU, bezemnie i mojej bandy, smiech... :!: :lol: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu nastepny sie polonista znalazl i znow musze teraz tu tlumaczyc, ze posty pisze zazwyczaj w biegu i szybo i nie patrze na bledy ale faktycznie o a ą to nie wiem jak mi sie to wkradlo... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja popieram koksika snap po prostu nie lubisz byc na dlaszych pozycja w tabeli i cie to gryzie, ja od 2 miechów siedze na 20 pozycji i mnie jakos krew nie zalewa i nie zamierzam nigdy rezygnować z tego, nawet jak bede po jednej jednostce na dzien wysylal to postaram sie o kolegów i jakoś damy sobie radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie o to mi chodzilo, liczysz dużo teraz przynajmniej, za to z góry zakladassz jak bedzie boinc i bedziesz liczyl malo to nie bedziesz wogóle liczył, a ja mówie ze jakbym sam mial liczyć to i tak bede liczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...