Skocz do zawartości
Ryban

Alternatwa dla Icemat za 25 zl ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dla odmiany jadę na "super trwałej szklanej podkładce do krojenia chleba" nabyłem sobie ślizgacze icematowskie, działa całkiem nieźle, tylko strasznie się brudzi... no i ciułam na rikocheta...

Raindrot to zwykły szmaciak, tylko trochę lepiej wykonany... osobiście polecał bym fellowesa za 25 zł i zbierać kasze do jakiejś lepszej...

 

Ile kosztowały te podkładki pod znicze?? może to nie jest głupi pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej to tak: odwiedź szklarza, kup szkło grubości 6-8mm, poproś żeby okleił to matową folią, zapłacisz za to około 7 pln. Dokup jakieś przyssawki i masz podkładkę . Ja używam na tej podkladce optykę microsoft internetexplorera 3 i chula znakomicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh

Gwarantuje Wam, że podkładka pod znicze czy tam deska do krojenia nie dorównuje mojej podkładce - i nie mówie tutaj o tej za 25zł.

Sprzedałem takich alternatyw dla Icemata już dziesiątki i ludzie są super zadowoleni - bo sam jestem graczem i najpierw chodziło o podkładkę dla mnie, ale kiedy zrobiłem pierwszą i pojechałem z nią na turniej dużo ludzi po zobaczeniu jej i po przetestowaniu ze swoimi mychami stwierdziło, że chętnie by kupili, dtalego też zacząłem je sprzedawać. Ludzie je kupują i są podwójnie zadowoleni - bo dostają coś ale icemat, po czym myszka super się ślizga, a dotego płacą za to prawie trzy razy mniej niż za Icemata - może i wykonanie/pudełko/renoma nie dorównuje Icematowi, ale właściwości jezdne i szczegółowość powierzchni (a to najważniejsze) są myśle zbliżone do tego co oferuje Icemat.

 

 

Do adminów - to niejest reklama, tylko odparcie zarzutów - specjalnie nie podałem linka do moich aukcji, ani mojego nicka z allegro

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podalem swojego nicka :P na allegro jest inny od tego co mam tutaj - ale podobny :D

Pozatym piszesz ze wolalbys dwie - ale do szlifowania ;) a pozatym takie mozesz dostac u praktycznie kazdego szklarza - wystarczy poprosic o szybe piaskowana - sa kupne takie cale tafle i szklarze je maja i tna :D sam kupilem kiedys takie cos ale ze sliskoscia w porownaniu do mojej bylo krucho i zrezygnowalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...