Skocz do zawartości
Buziak

Medal of Honor : Pacific Assault

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zacząłem grać w moh PW i nasuneły mi się następujące spostrzeżenia:

- grafika nie jest tak rewelacyjna jakby sie wydawało na pierwszy rzut oka.W porównamiu z Far Cry wygląda wręcz słabo. Niewiele jest miejsc gdzie mozna połazić dżungla kończy się nagle tekstutą w której mozna się zablokować.

AI pprzeciwników choć nie najgorsze też nie przerasta tego co już widzieliśmy w FC Tam dżungla "żyła" ptaki motyle ,świecące robaczki, mnóstwo dzwięków , zwierzęta jak dzikie świnie pałetające się luzem to wszystko było niesamowite.

Tu natomiast zamieniono krajobraz europejski ,miejski na coś co mialo powalić na kolana graczy a wedłóg mnie jest monotonne .Droga , zakręt, japoniec , droga , zakręt, 2 japońców.

Według mnie deklaracje ze scena ataku na Perl Harbour zaćmi Stalingrad w COD lub misje z dodatku COD UO jest nieprawdziwa.Na poziomie trudności realistic nie mamy czasu na podziwianie efektów pracy programistów bo co chwila samoloty nas atakują ..a co to za frajda grać na easy .

Nie twierdzę że gra jest do Du...y ale sprawia wrarzenie jakby chciała za wszelką cenę dogonić wielkie tytuły a tą ceną jest niestety wykonanie.

Po takich tytułach jak FC, COD UO ,HL2 tej grze daję 5 na 10 czyli gdyby nie to że kupiłem na allegro za 80 to uważałbym wydanie powyżej stówy na nią na wyrzuconą kasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że przesadzasz graficznie gra mi się podoba bardziej niżw FC w FC były takie kolory że czasem czułem sie jak na jarmarku ale to po prostu kwestia gustu a co do samej rozgrywki polecam tryb multiplayer ja praktycznie w singla przeszedlem 3 misje a gre kupiłem głównie dla trybu multi który jak dla mnie rządzi gra się świetnie jedynym mankamentem jest póki co mała liczba serwerów i troche jak na mój gust za mało map do trybu invader ale te które są naprawde są dopracowane ja grze daje w trybie singiel 7 a w trybie multi 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

zaciełem sie w gierce

Wiem, wiem wstyd prosić o pomoc ale jakoś tak - mi nie :)

 

Jestem w takiej misji - Obrona lotniska -

mam do dyspozycji 2 działa do wyboru i muszę chronić samoloty w hangarach (z tego co wyczytałem)

ale pomimo moich najszczerszych chęci żółtki rozwalają moje hangary i DEAD :(

Może coś źle kumam, robie

Help me!!

jakieś patenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, ze przy zainstalowanym service packu 2 gra nie działa, wyskakuje jakis blad, czy ktos moze potwierdzic to ??

Ja zauwazylem problem kiedy mialem cracka nocd. Gra sie wywalala podczas ladowania map :) Ale teraz niemam cracka i startuje z plyty i wszystko ladnie chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość szala18

A ja zaciołem sie w grze ..... najpierw mialem oslaniac 3 hangary przed nalotami (strzelam z dzialka) a teraz mam oslonic chyba DUZY CZARNY SAMOLOT , z za nim leci 10000 złotkow, no i zawsze go ROZciach!LĄ !:[ Probowalem juz 20 razy i zawsze to samo ..... ma ktos jakis pomysł .... ?? plz help !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty ja miałem większe problemy z obroną hangarów a to poszło za 1 razem. Jaka rada hmm może to że on nadlatuje zza twoich pleców także jak już dostaneisz meldunek że musisz pomóc odwróć ta dużą armatę o 180 stopni plecami do hangarów i on bedzie leciał tak jakby na ciebie wal ta armata w mysliwce wroga tylko nie traf swojego samolotu i powinno sie udac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość szala18

dokladnie tak robilem, ale on pozniej robi takie kolo, az wkoncu go zastzeliwuja :( ( z tymi hangarami to nie wiem bo pisze 3 remaining .....czyli 3 obronic .... ale poznij pisze 0 i chyba wszystkie rozwalili , uciekam od dziala bo leci bomba .... i poznij wlasnie sa te duze samoloty ?? tez tak mieliscie?? czy obroniliscie hangary?? i dalej pisalo 3 ?? bo mi 0 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha a więc w tym problem słuchaj musisz obronić przynajmniej 1 hangar !!! jak Ci zniszczą wszystkie to po ptokach zawsze zginiesz po prostu tak jest dam Ci rade jak obronić hangary bo widze żę jednak z tym masz problem bierz to duże działo i nie zajmuj sie innymi samolotami tylko skieruj je w prawo i do gory te bombowce nurkujące idą na wysoki pułap a później nurkuja obczaj ich linie spadania i wal w jedno miejsce caly czas nie ruszając działa zniszczysz wszystkie bez problemu bo są głupie i bedą leciećtam gdzie strzelasz jak już zniszczysz chyba są 3 albo 4 naloty po 3 bombowce w każdym to odwróć działo o 180 stopni i zobaczysz ten duży samolot a za nim chyba 8 myśliwców z nimi jużnie powinno byćproblemu postaraj się jak najwięcej zniszczyćjak będąprzelatywaćnad toba bo później jużtrudnij je trafic musi sięudaćpowodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do misji ze statkami jeszcze nie doszedłem i za co dostałem 2 pkt kary przecież screeny można wklejać. Prosze o wklejenie mi punktu regulaminu który złamałem !! chyba żę tu się daje punkty kary tak oo według uznania kogośtam smich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez takie misje jak ta z obroną 3 hangarów to się odechciewa grać, jeden kawałek gry psuje cały jej obraz, męczę tą misję od wczoraj i nadal nie mogę sobie z tym poradzić. Wiem że można to jakoś przejść, tylko co to za przyjemność z grania wciskając w kółko f5 i f9.

 

EDIT: Przeszedłem to wreszcie mając "remaining 0 hangars" (czyli jednak można z 0), tylko zaraz przed zrzuceniem bomby na działko odszedłem od niego i lekarz mnie uratował. Nadal uważam, że ta misja była bezsensowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_c_

mam podkręconego celerona 1.7 na 2.2 256 ram i ge force mx 420 64 mb. Przy próbie wączenia gry wyskakuje komunikat o direct 8.1 i karcie graficznej. Czy pomoże aktualizacja biosu karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja biosu karty nie pomoże. Ta karta nie wspiera sprzętowo dx8.1. Gdzieś w necie czytałem o nieoficjalnym patchu umożliwiającym uruchomienie tej gry na GF 4MX, jednak wątpię aby gra działała bez błędów i w ogóle płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...