Skocz do zawartości
Buziak

Medal of Honor : Pacific Assault

Rekomendowane odpowiedzi

Gre przeszedlem w 1 (!) dzien. Gdzie nie gdzie fajny klimacik. Muza bardzo fajna. Puscilem gre na 1280x1024 byly przywieszki (~20 fps) wiec dalem na 1024x768 (~40) (oczywiscie detale bardzo wysokie). Grafa i tak mizerna patrzac chociazby na hl2. Liczylem na jakas lepsza misje na koniec, no i na jakis porzadny, klimatyczny filmik kończący. Niestety.

 

ps. mały plus za misje z samolotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno pokusilem sie aby zakupic ten tytul. No i od kilku dni mam przyjemnosc pogrania. Graficznie gra wyglada niezle ,ale zadna rewelacja. Oprawa muzyczna jest dosc dobra. Ogolnie gra audiowizualnie prezentuje sie dobrze. Kilmiat gry jest moze juz nieco nie ten sam co w poprzednich medalach.

 

Pisze ten post przedewszystkim aby uzyskac mala pomoc. Dopiero co zaczalem grac i juz mi jedna rzec rzucila sie w oczy ,a mianowicie ciagle sie wlaczajace co chwila krotkie zmianki o II wojnie swiatowej i Amerykanskiej Piechoty Morskiej jak i samych Japonczykach.

 

Z pocztku mi to odpowiadalo ,ale z czasem przechodzenia kolejnych misji ciagle wlaczala sie pauza i pojawiala ta krotka informacja. I tak co chwile Zaczyna mnie to troszke juz denerwowac ,bo przeszkadza w grze . Moje pytanie brzmi jak to wylaczyc? Szukalem w opcjach ale nie ma tam takiej opcji by to wylaczyc :?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem w Ustawienia i nie ma tam tekiej opcji do wylaczenia tylko ew. Celownik czy HUD itp. Sprawdzalem wszedzie i tez nie ma. Wgralem patcha 1.11 i dalej nie wiem gdzie te wstawki wylaczyc. Moze przez konsole ,ale tej nie moge tez wlaczyc :? Sprobuje wyedytowac config moze jest tam taka komenda odpowiedzialna za to.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość frosti

zapraszam dziś od 19:00 na meczyki w demo tej gry

FROSTI PL

ps. na którymś z najniższym pingiem w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość frosti

ZAŁOŻYŁEM SERWER

 

FROSTI PL GIFU

 

ZAPRASZAM!!!!!!!!

 

zainstalujcie to demo jescze raz zobaczycie ,że warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem w misji z samolotem. Rozwaliłem już lotniskowiec i niszczyciela, teraz moim zadaniem jest podążanie za "kumplami" też w samolotach i za holerę nie mogę tego przejść. Wydaje się śmieszne, ale niby lecę za nimi, widzę ich przed sobą, widzę na radarze, a po chwili oni odzywaja się, żebym się nie oddalał i.... game over... miał ktoś taki problem? jak to rozwiązać? PLZ pomocy bo już nie mam głowy do tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyyyyyy.................

Czy Medal of Honor : Pacific Assault pójdzie wogule na tym złomie czy nie warto go kupowoać?

A jak pójdzie to na jakich ustawieniach jakiej roździelce i ile będzie FPS'ów?

THX!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Mam mały problem: odpalam pierwszy raz MOHPA - włącza się okno z ustawieniami, wszystko co trzeba ustawiam klikam OK czy jakoś tak i chwilka (10sec) ładowania w samym Windowsie i błąd - aplikacja spowodowała błąd: "mohpa.exe". :sad: Zasrane gry... Nie wiem ktoś co to może byc? Ściągnąłem już też patcha do wersji 1,1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem chce włączyc instalke dobra włacza sie chce zrobic next a tu :System Windows niemoze odnalezc pliku "Medal of Honor Pacific Assaulttm_Code.exe" naciskam ok i wyskakuje : The Registration number was not correct.Instalation cannot continue,gra jest oryginalna z empiku za 139 zł! jakies 2 miechy temu chodziła pożyczyłem kilku kumplom i o dziwo takie cos mi wyskakuje może ten plik mi się uszkodził czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby mi podrzucic save z 3 grani?

Utknalem w 1 miejscu

post-12228-1117716826_thumb.jpg

 

Obszedlem 3 razy dookola plansze (duza nie jest) ale przejscia dalej nie moge znalezc.

Dziekuje z gory :)

1477410[/snapback]

Miałem ident problem! :) Musisz wczytac od nowa savea i przejsc tam na koniec. Potem jak juz bedziesz przy tym punkcie kontrolnem nie przejmuj sie tymi Japoncami bo i tak ich wystrzelaja - ty idz do tego uskoku tam bedzie gostek, ktorty Ci poda reke, ale on znika po czasie, wiec zaraz jak dojdziesz do tego uskoku (za tymi stacjonarnymi karabinami) popatrz w gore bo bedzie tam gostek! Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zassałem sobie z neta demko i przy instalacji wywala mi komunikat ze jest za mało miejsca na dysku co mnie bardzo dziwi gdyz mam 3,5 Giga wolnego :oo: wie ktos moze co to za joke ? z gory dzieki

1645772[/snapback]

 

wolne miejsce musisz miec na patrycji z windą

także

start- panel ster. - zakladka zaawansowane - kliknij w ramce wydajnośc USTAWIENIA -

zakladka zaawansowane - ramlka pamięc wirtualna ZMIEŃ - ustaw 768MB jak masz 512 MB ramu

i restart

powodzenia

 

 

uuuuuuuuuu z celeronem 600 i 320 ramu do tej gry, zapomnij raczej bedziesz czekal 10min zanim sie zapisze na dysku.

Edytowane przez kurdefelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apofiss czy do dema stoją jescze serwery "france elliot"????

 

bo jeśli tak to kiedyś z Tobą zagram bo uwielbiam to demo

 

abym nie grali sami to proponuje ustalenie późniejszego terminu

np. w poniedziałek od 18-19:00 czyli 19 września

 

KTO CHĘTNY DO GRANIA ZNAMI TO NIECH SIĘ WPISZE!!!

 

potrzeba ok. 16 silnych chłopa aby rozpocząć/dokończyć wojnę na pacyfiku...

 

PS. Czy obecnie dużo ludzi gra w fulla w sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apofiss czy do dema stoją jescze serwery "france elliot"????

 

bo jeśli tak to kiedyś z Tobą zagram bo uwielbiam to demo

 

abym nie grali sami to proponuje ustalenie późniejszego terminu

np. w poniedziałek od 18-19:00      czyli 19 września

 

KTO CHĘTNY DO GRANIA ZNAMI TO NIECH SIĘ WPISZE!!!

 

potrzeba ok. 16 silnych chłopa aby rozpocząć/dokończyć wojnę na pacyfiku...

 

PS. Czy obecnie dużo ludzi gra w fulla w sieci?

1647551[/snapback]

Nie ma żadnych serwerów w liście w demku; na gamespy też. Full wersji nie mam, trafił mi sie kiedyś pirat ale tak skopany, że obojętne przy jakich ustawieniach miałem 5 klatek. Zbieram kaske na orginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...