Skocz do zawartości
Gość

Co jest nie tak ze slotami pamieci na Nforce2???

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm..dziwna sprawa...do tej pory mialem swoje Twinmosy DDR400 512MB(te "feralne") w slocie 1...nie szly za ch...a na FSB 200....dzis przelozylem do slotu nr 3 i co???? I LECA NA FSB 200(synchro z prockiem) na 2.5-3-3-11...i teraz...o co BIEGA??? dlaczego w slocie 3 ida tak a w 1 nie?? czy jesli np. teraz dokupie jakies drugie 512MB(Hynixy,kingstony etc. i wsadze do 1 lub 2 slotu na FSB 200 to komp mi nie ruszy??? prosze o odpowiedzi i rady..thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musialbys sam sobie sprawdzic, bo skad my mamy wiedziec?? Najwyrazniej z Twoja Mobo cos nie tak jest - zawsze mozesz przeciez zareklamowac o ile jest jeszcze na gwarancji. Ale w kazdym razie tak jak mowilem - pozycz od kogos jedna kostkre Ram-u i przetestuj sobie i wtedy sie dowiesz co nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko testowałem czy nowy nabytek (bartekM2500+) działa, z ciekawości zapodałem 200 szyne i mnożnik tak by nie przekraczało 2000 MHz. Gdy kości były w solcie 1 i 3 nawet nie dało się czasem wejść do windy. Ostatnio znów z ciekawości wrzuciłem 2500 do socketa i ramy do pierwszego i drugiego slotu i przeszły memtesta86 do 78% (musze się pobawić timingami i napięciem), a do windy dało się wejść spokojnie. Imo coś w tym jest i jest to dziwne :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...