Skocz do zawartości
Nyny

Skacząca mysz:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

wiem ze dla niektorych moze sie okazac to glupie ale mnie to wkurza:D

W moemncie gdy hdd pracuje np. wlanczajac jakis program, ladujac strony www, uruchamianie windowsa itp. gdy porusza myszka ona skacze (przycina sie). Zaznaczam ze mam wszystki sterowniki do myszy wlaczone DMA dla dysku itp.

Mysz to Logitech Wheel Mouse, podpieta pod USB.

Prosze o jakies propozycje rozwiazania tego niecodziennego zjawiska:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

wiem ze dla niektorych moze sie okazac to glupie ale mnie to wkurza:D

W moemncie gdy hdd pracuje np. wlanczajac jakis program, ladujac strony www, uruchamianie windowsa itp. gdy porusza myszka ona skacze (przycina sie). Zaznaczam ze mam wszystki sterowniki do myszy wlaczone DMA dla dysku itp.

Mysz to Logitech Wheel Mouse, podpieta pod USB.

Prosze o jakies propozycje rozwiazania tego niecodziennego zjawiska:D

Mysz podpieta do kontrolera dolaczonego z plyta czy do tego wbudowanego w plyte ?

Zreszta i tu i tu moze wina lezec po stronie sterownikow usb.

Masz z pewnoscia plytke ze sterami do plyty. Przeinstaluj wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

wiem ze dla niektorych moze sie okazac to glupie ale mnie to wkurza:D

W moemncie gdy hdd pracuje np. wlanczajac jakis program, ladujac strony www, uruchamianie windowsa itp. gdy porusza myszka ona skacze (przycina sie). Zaznaczam ze mam wszystki sterowniki do myszy wlaczone DMA dla dysku itp.

Mysz to Logitech Wheel Mouse, podpieta pod USB.

Prosze o jakies propozycje rozwiazania tego niecodziennego zjawiska:D

Mysz podpieta do kontrolera dolaczonego z plyta czy do tego wbudowanego w plyte ?

Zreszta i tu i tu moze wina lezec po stronie sterownikow usb.

Masz z pewnoscia plytke ze sterami do plyty. Przeinstaluj wszystko.

mysz mam podpieta do usb wbudowanego w plyte i sterowniki mam zainstalowane tez z plytki gigabyte'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś takiego miałem na płycie ECS k7s5a w pracy, z tym że tam cały czas mysz "drżała" poziomie i chodziła skokowo, w pionie wszystko było OK. Pomogło podłączene myszy pod serial z tym że teraz chodzi ona z pewnym opózeniem (odczucia jak przy Pentaku 100) .. Zobacz na przerwania.. W razie czego zmień na inne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie jeszcze przypomniałem że na moim solteku było cos identycznego na początku. Ale wgrałem kilka róznuch Viapacków, service packi do windowzy i teraz jest OKI. nie pamietam jakie dokładnie wygrałem poprawki, (viapacki, servicepacki,..) ..

 

W każdym razie to ustapiło i u mnie zapewne byla to "wina systemowa" bo teraz wszystko piknie bryka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam taka mysz :) ale z tym ze podpieta pod PS2 i wszystko jest zawsze OK - uzywam przejsciowki - dolaczonej

 

po co masz na USB a nie na PS2 ???

bo na usb mi sie lepiej gra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...