Skocz do zawartości
daar

Piszę do Pana/Pani w dość ....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów.

Jak tytuł wskazuje sprawa jest nietypowa.

Potrzebuję pomocy litościwego człowieka, który na kilka godzin jest w stanie udostępnić 250MB miejsca na ftp.

Ja mam radiówkę, i gość który chce mi przesłać pliki też ma radiówkę, więc nie możemy postawić ftp.

Z góry dzięki.

Mój GG 6691770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze im poprostu chodzi o to, ze sa w innych sieciach i nie maja zewnetrznego IP, co uniemozliwia postawienie ftp?

zapwene o to mu chodzi ale jak paranoik zauwazyl kolega nie rozumie ze na radiu mozna miec stale IP a kolega wyszedl z zalozenia ze to ze ma radio oznacza ze nie ma stalego ip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze im poprostu chodzi o to, ze sa w innych sieciach i nie maja zewnetrznego IP, co uniemozliwia postawienie ftp?

zapwene o to mu chodzi ale jak paranoik zauwazyl kolega nie rozumie ze na radiu mozna miec stale IP a kolega wyszedl z zalozenia ze to ze ma radio oznacza ze nie ma stalego ip

No i pewnie ma w dodatku długie włosy :wink: :o :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejqu - panowie mają Radiówki od różnych ISP

Mają wewnętrze IP i tyle.

 

Żaden z nich nie może postawić FTP i pan daar chciałby aby ktoś mu udostępnił FTP o pojemności 250 MB - tak ciężko zrozumieć ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejqu - panowie mają Radiówki od różnych ISP

Mają wewnętrze IP i tyle.  

 

Rzaden z nich nie może postawić FTP i pan daar chciałby aby ktoś mu udostępnił FTP o pojemności 250 MB - tak ciężko zrozumieć ? :wink:

Twój av idealnie odwzorowuje twoją ortografię ;]

 

'Żaden' ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...