Skocz do zawartości
DeathMan

Rasowanie GF3 TI200

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko czy warto ? A czy zakładał już ktoś do tej karty AC VGA Silencer ?

ile max wogole karta chodzi ??? 230 na rdzeniu powinna chodzic bez problemu !!! artefakty wystepuja zawsze z winy zbyt duzego przetaktowania pamieci !!! a wiec najpierw nie podnos czestotliwosci rdzenia tylko pamieci !! obczai ile max chodzi bez zwiech artefaktów np 510 to obniz jej MHz do 500 (zawsze robi sie zapas zeby nie ubic karty) i pozniej krec rdzen! i tak samo wykrecisz stable do 240MHz to ustaw 230Mhz i w koncowym efekcie mamy np 230/500 full stable a pozniej to mozesz np wentylator na rdzeniu zmienic na jaksi inny (jaki masz na hacie) czy radiatorki na pamieci bo niewirem czy wogole jakies masz ale nei wart inwestowac w jej chlodzenie wiecej jak 30zł bo podkrecenie np z 230/500 na 240/520 zbyt wiele juz nie da a raczej jest to nie oplacalne zeby pakowac w to kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GPU daj zwykły radiator z procka np były takie fajne na 200MMX :) dużo nie ma przerabiania, ja tak zrobiłem kreci się jak w podpisie a idzie nawet więcej ale tak jest stabilnie :) bo na pamieciach pewnie masz jak nie to przyklej ...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 515Mhz na pamiątkach występują już artefakty więc zniżyłem do 500MHz a rdzeń ustawiłem 225MHz po już przy 235Mhz zawiesza się w pierwszym teście w 3DMark'u03. 225/500 to chyba maximum mojej karty :( :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 515Mhz na pamiątkach występują już artefakty więc zniżyłem do 500MHz a rdzeń ustawiłem 225MHz po już przy 235Mhz zawiesza się w pierwszym teście w 3DMark'u03. 225/500 to chyba maximum mojej karty :( :P

czyli zrobiles prawidłowo , elegancko obnizyles taktowanie dla bezpieczenstwa :] teraz powiedz czym asz jakies radiatory na pamieciach i jaki na gpu najlepiej daj jakiegos screena z neta czy cos :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam taki płaski radiator z P133 to go zaraz przymierze a na pamięciach mam radiatory od nowości. Na GPU mam mały wentylek, zaraz poszukam podobnego w necie ale jak przyłoże pod niego palec to on ledwo co dmucha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 515Mhz na pamiątkach występują już artefakty więc zniżyłem do 500MHz a rdzeń ustawiłem 225MHz po już przy 235Mhz zawiesza się w pierwszym teście w 3DMark'u03. 225/500 to chyba maximum mojej karty :( :P

Chyba niestety tak to i tak dużo a wyżej bedzie nie stabilnie nawet jak dasz dobre chłodzenie dużo ci to nie pomoże :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 515Mhz na pamiątkach występują już artefakty więc zniżyłem do 500MHz a rdzeń ustawiłem 225MHz po już przy 235Mhz zawiesza się w pierwszym teście w 3DMark'u03. 225/500 to chyba maximum mojej karty :( :P

Chyba niestety tak to i tak dużo a wyżej bedzie nie stabilnie nawet jak dasz dobre chłodzenie dużo ci to nie pomoże :roll:

to dlaczego umnie ta karta (po zmianie chlodzenia) chodzi stabilnie na 260/570... ? a buzzy na w/c na tej samej (na tej co ja mam bo ot jego :P) wycisnol 285/600 czy jakos tak? :|

 

btw. na jakich pamieciach jest ta twoja? moja na EtronTech 3,6ns :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 515Mhz na pamiątkach występują już artefakty więc zniżyłem do 500MHz a rdzeń ustawiłem 225MHz po już przy 235Mhz zawiesza się w pierwszym teście w 3DMark'u03. 225/500 to chyba maximum mojej karty :( :P

Chyba niestety tak to i tak dużo a wyżej bedzie nie stabilnie nawet jak dasz dobre chłodzenie dużo ci to nie pomoże :roll:

to dlaczego umnie ta karta (po zmianie chlodzenia) chodzi stabilnie na 260/570... ? a buzzy na w/c na tej samej (na tej co ja mam bo ot jego :P) wycisnol 285/600 czy jakos tak? :|

 

btw. na jakich pamieciach jest ta twoja? moja na EtronTech 3,6ns :)

Na w/c to jasne :D . A te radiatory na pamięciach nie odklejaj.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...