Skocz do zawartości
mars77

Hynix,Kingmax,Kingston,Geil...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce zakupic 2 kosci 512Mb do Duala,mam plyte Abita NF7-S rev2.0 i jestem zakrecony juz z tymi pamieciami...

Myslalem o Kingmax 500 HC(cena),jesli ktos wie gdzie mozna zakupic Hynixy 2x512 niech powie:-)

moze dodac troche wiecej i kupic jakies kingstony lub geile?

Bardziej zalezy mi na niskich"tajmingach" niz FSB

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro masz Mushkiny level one na ch5 , nie jest to co prawda bh5/6 ale jest szansa ze moze pojsc na samych dwojkach. Rewelacyjne kosci

Wlasnie sie zastanawiam nad nimi-mialem tez drozsze Kingstony3200 cl2 ale drozsze.to lepiej te mushkiny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pamięci Kingston DDR 512MB PC-400 (KVR400X64C3/512) CL3 są

dobre, bo zastanawiam się czy dokupić drugie 512mb czy np. sprzedać te co mam i kupić leprze w tej cenie? Byłbym wdzięczny jak by ktoś mi poradził :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym sie róznią te wszystkie pamieci ja kupiłem ostatnio pamięc jakiejs firmy nołnejm a czym sie róznią te Hynixy,Kingmaxy,Kingstony od tych nołnejmów... co są szybsze czy mają jakies nowe funkcje, Jak ktos zna róznice to niech mi powie bo ja jestem zielony w tej dziedzinie jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuje :!: :

 

:arrow: HYNIX 512MB PC3200 D43 - katowicka gielda komputerowa - 410 PLN/szt. (cena z dnia 19.06.2004)

 

Polecam. Do dostania rowniez w firmie PROF COMPUTER Gliwice.

A co mozna z nich wycisnac? Zajrzyjcie tutaj: http://forums.extremeoverclocking.com/show...ead.php?t=58496 :twisted:

 

Pozdro...

__________________________________________

P4E 2.8GHz non-@ AC ::: Abit IC-7 ::: 2×512MB Hynix D43 ::: R9800Pro ::: Belinea 101741 ::: SB Audigy2 ::: SB GW 550 THX ::: 2×120GB Maxtor ::: Sony DDU-1621 ::: Teac CD-W552E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym sie róznią te  wszystkie pamieci ja kupiłem ostatnio pamięc jakiejs firmy nołnejm a czym sie róznią te Hynixy,Kingmaxy,Kingstony od tych nołnejmów... co są szybsze czy mają jakies nowe funkcje, Jak ktos zna róznice to niech mi powie bo ja jestem zielony w tej dziedzinie jeszcze.

Hmmm firma nołnejm? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingmaxy to sie niczym nie roznia :)

natomiast Kingston Hynix i Geil (szczegolnie 2 ostanie) sa znane z dobrej podkrecalnosci

EEeeeee tam... ty sie nie znasz... kingmax jest najlepszy.... ;)

 

BTW: Chce ktos kupic moje ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam szukałem długo 512mb Hynixa i jak znalazłem to dałem znać gdzie są.Zamówiłam dwie takie kostki i mam nadzieje że sie nie zawiodę,na dualu mi nie zależy bo mam AMD a jakoś nie spotkałem sie z opinia by komuś na Hynixie niskie fsb wyszło. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hynix to loteria - możesz trafić na dobrą kość, a możesz trafić i na szajs. Problem nasila sie przy doborze kości do duala.

Nie znowu tak loteria. Napewno sa mniej problematyczne niz twinmosy, geile, kingstony. A jak juz Hynixy nie kreca sie jak powinny to stawialbym na mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hynix to loteria - możesz trafić na dobrą kość, a możesz trafić i na szajs. Problem nasila sie przy doborze kości do duala.

Nie znowu tak loteria. Napewno sa mniej problematyczne niz twinmosy, geile, kingstony. A jak juz Hynixy nie kreca sie jak powinny to stawialbym na mobo.

Nie kazda kostka z napisem Hynix jest magiczna.

 

Mozna spotkac 2 rodzaje:

- z koncowka - J-D43 i to sa pamiatki oznaczane przez Hynixa jako low cost i one tak dobrze sie nie @,

 

- z koncowka - BT-D43 i to tych powinnismy szukac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazda kostka z napisem Hynix jest magiczna.

 

Mozna spotkac 2 rodzaje:

- z koncowka - J-D43 i to sa pamiatki oznaczane przez Hynixa jako low cost i one tak dobrze sie nie @,

 

- z koncowka - BT-D43 i to tych powinnismy szukac :wink:

a B8R-D43 ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie kazda kostka z napisem Hynix jest magiczna.

 

Mozna spotkac 2 rodzaje:

- z koncowka - J-D43 i to sa pamiatki oznaczane przez Hynixa jako low cost i one tak dobrze sie nie @,

 

- z koncowka - BT-D43 i to tych powinnismy szukac :wink:

a B8R-D43 ????
eee.... tego to juz nie wiem za bardzo :D, zapytaj Vipa to on kiedys mowil mi o tych oznaczeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke tu zamotaliscie Panowie :D

 

WSZYSTKIE Hynixy PC400 sprzedawane u nas maja nadruki na kostakach BT-D43

 

ale po odpaleniu AIDA32 i jej identyfikacja pamieci pokazuje jakie dokladnie mamy kostki.

 

Dołączona grafika

 

I dopiero teraz mozemy stwierdzic czy mamy "te lepsze" hynixy z koncowka J-D43 czy tzw. wg. Hynix'a LOW-COST czyli R-D43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry , ze wygrzebuje ten watek , ale mam wlasnie okazje kupic Hynixy z koncowka 8R-D43... z twojej wypowiedzi VIP wnioskuje , ze to bedzie seria Low-cost , ale jak to jest w praktyce ? Ma juz ktos te pamieci ? rzeczywiscie to taka lipa w O/C ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Hynixy co maja na koncu R  :(  i chodza na 250 cl 2.5 4 4 11 2.8

 

tu fotka  

http://kertoip17.w.interia.pl/hynix.JPG

takie fotki to mozna sobie wsadzic w ..... no :wink:

 

daj orba do 3dsmarka na fsb250

nie wierzysz nie wierz 7h prime testowalem i ok 5h memtestem

 

a na rivie ci nie bede do 3dmarka orba dawal hehehe :mrgreen:

 

jak chcesz to zrobie memtesta pare godzin i prime95 :) :D i screena ze ta kosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi udowadniac nie musisz bo nie interesuje mnie to ,ale bylo juz wielu ktorzy duzo mowili...i tylko mowili

zrobilem przez noc test prosze :)

 

9h 17min Prime95 0 errors 0 warings

 

http://kertoip17.w.interia.pl/9h%20250%20f...fsb%20prime.JPG

 

cos jeszcze czy wystarczy :D

 

memtest gold memory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...