Skocz do zawartości
roller

LIFE FOR SPPEED CZY KTOÅš POGRYWA

Rekomendowane odpowiedzi

jak przydielac inny samochod to kapuje ale niestety nie wiem nadal jak mam im zmienic ustawienia ...

 

 

 

musisz stworzyć nowego setupa ! wchodzisz do pitu i tam gdzie masz setupy dajesz "new" i tam jush robsz co ci się podoba ;] i przydzielasz go tak samo jak samochodu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaże Wam Screena na którym widąć początek zrobionego skina naszego teamu rollera i mojego oczywiście ja go założyłem.Lokk this aLL

tego już zawiele nie jestem w żadnym teamie tak a pro po jak narazie i nieżyczę sobie takich bzdur co do mojego skina to już jest proszę bardzo panowie 8O :lol: samoróbka

 

Dołączona grafika

 

i jak panowie wam się widzi :?: :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnej niebieskiej kontrolki ! to co jest na screenie to sam nie wiem !! ale w lfs nie ma tego ;];];]

 

 

 

ustawienia przydzielasz tak samo jak samochody!!

 

edit.

 

opisze dokładny sposób przydzielania innego setupa.

 

kasujemy siebie z wyścgu naciskając "-" tak żeby nie było żadnych graczy w wyścigu ! następnie klikamy "dodaj gracza komputerowago" , naciskamy "pit" ,dajemy mu jakiegoś setupa ,"ok" , pózniej dodajemy kolejnych graczy komputerowych (będą miały te same ustawienia co AI 1 ) na końcu dajemy "dołącz do gry" (podświetlone na zileono) musimy być na ostatniej pozycji , następnie naciskamy "pit" dajemy sobie dobrego setupa , "ok" na sam koniec klikamy na gracza komputerowego na pozycji 1 tak aby się podświetlił i wciskamy " zmiana pozycji gracza" !! to jush koniec ! ma stertujemy z 1 miejsca , mamy lepszy setup , a reszta się bedzie wlekła za nami :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ja nie mam takiego przycisku jak "pit"! Jak juz to "garage" ale tam wchodze i zawsze jest w garazu mooj samochod i zmieniam swoje ustawienia. robie tak jak piszesz tylko zamiast pit to garage. ale ustawienia przeciwnikow sa zawsze standardowe... moze mam jakas inna wersje gry? mam najnowsza G...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robie tak jak piszesz ale to nic nie daje... Bo kiedy juz dodaje jeden komputer klikam na niego i klikam PIT to i tak wyskakuje w garazu moja fura i tylko ja moge modyfikowac. Nie moge wejsc w modyfikacje samochodow kompa!! Poddaje sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buheheheh pierwszy skin do auta to jakis :lol:

 

ten samochód to jest Mazda RX-7 z silnikiem wankla, hehe a skin audi...:lol: :lol:

błahahahh mazda rx-7 błahaha

 

widać że nie grasz w lfs'a

 

tu nie ma samochodów takich jak w rzeczywistości , kazdy samochód jest mieszanką kilku modeli ,, a gdzie ty tam widzisz mazde rx-7 to na nie wiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buheheheh pierwszy skin do auta to jakis :lol:

 

ten samochód to jest Mazda RX-7 z silnikiem wankla, hehe a skin audi...:lol: :lol:

błahahahh mazda rx-7 błahaha

 

widać że nie grasz w lfs'a

 

tu nie ma samochodów takich jak w rzeczywistości , kazdy samochód jest mieszanką kilku modeli ,, a gdzie ty tam widzisz mazde rx-7 to na nie wiem :lol:

turbo jest wzorowane na starym rx-7, widać, że nie wiesz o czym mówisz :lol:

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buheheheh pierwszy skin do auta to jakis :lol:

 

ten samochód to jest Mazda RX-7 z silnikiem wankla, hehe a skin audi...:lol: :lol:

błahahahh mazda rx-7 błahaha

 

widać że nie grasz w lfs'a

 

tu nie ma samochodów takich jak w rzeczywistości , kazdy samochód jest mieszanką kilku modeli ,, a gdzie ty tam widzisz mazde rx-7 to na nie wiem :lol:

turbo jest wzorowane na starym rx-7, widać, że nie wiesz o czym mówisz :lol:

 

 

http://www.fc3s.org/images_misc/roadamerica.jpg

 

http://www.fc3s.org/images_misc/brady.jpg

no musze przyznać że podobieństwo udezajace :oops:

 

ja brałem pod uwage nowa mazde :oops:

 

a co do wzorowania na tym samochodzie to moze z zewnatrz jest podobny al ena tym sie kończy , w lfs-e silnik jest 2.0 turbo (gtt) i 2.0 (gt) a nie wankla :wink:

 

ale musze wam przyznać racje , podobny do mazdy rx-7 , wygłupiłem się :wink:

 

edit:

dobra robota 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko :) ma ktos na zbyciu login z odblokowanym s1 bo zgubilem swoj i przez neta nie moge grac :( :(

ban ? :roll: :x

 

było zapisać !! po 2 nie masz s1 bo bym cię znał , więc .......... :x

czemu odrazu ban?/

a S1 mam (ty pewnie tez) a ostatnio w to chyba z rok temu gralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...