Skocz do zawartości
slavok

Dziwnie resety :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do was takie pytanie, może ktoś się spotkał z takim problemem, mianowicie kumpel przyniusł mi kompa do reinstalki systemu niby łatwa czynność :) i tak też było reinstalka poszła bez najmniejszych problemów, ale wynikł problem jak oddałem mu kompa, zaczeły się resety :( najdziwniejsze jest to że resety są spontaniczne i nieprzewidywalne :) chodzi o to że resetuję sie w dziwnych chwilach czasami podczas instalacji gier np. Vice City raz też zaliczył reseta podczas grania w iron storm (czasami na początku gry czsami po 30 minutach) dziwne jest tez to że grałem na tym kompie chyba z 7 godzin w C&C generals i nic sie nie resetowało :evil: może to przez te zas... packi 4in1 VIA czytałem gdzieś o tym, komp to ATh 1700, Gf 4 mx 440 64bit :P, płyta to ECS jakiś na VIA333, zasilka codeshit 300W może to przez nią, już nie mam pojęcia co robić temp. w miare OK są więc wątpie w przegrzewanie proca w biosie też nic nie jest ustawione na jakieś ogranicczanie temp. komp nie kręcony 3d marka raz przechodzi raz nie, a i wczesniej tzn przed reinstalką takie cuda się nie działy. system to WinXP z SP1.

Może mi coś doradzicie bo już nie mam do tego sił a z płytami na VIA mam małe doświadczenie.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kumpel miał to samo, tylko ten wariat wymienił trzy płyty na gwarancji (zasilacz 250W - o dziw że to ruszyło:)), po zmianie zasilacza jak ręką odjął, restarty miał tak samo jak u Ciebie, raz cały dzień i nic, innym co 5 min, stawiam na zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i finito panowie zrobiłem tak przeinstalowałem via4in1 na inne dodałem wiatrak na grafike dodałem wiatrak wyciągowy z budy, zmieniłem paste na Arctic Ceramique. Grałem na tym kompie całą noc i nie zaliczył reseta oby tak dalej :) narqa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...