Skocz do zawartości
LuKaSeKbP

dsl512->1mbit realny czas oczekiwania na zmiane

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, co ja slysze.... Bo tak: Neo 640 kosztuje 139 PLN. I zastanawiam sie czy nie wziazc. Ale skoro DSL 500 to koszt 179 PLN (poprawcie mnie jesli sie myle) to czy warto do niego dolozyc 40 PLN ?

Wypowiedzcie sie, bo szczerze mowiac ja sie na tym nie znam, a chcialbym zeby to jakos wszystko ladnie chodzilo (glownie P2P), ale nie moze kosztowac wiecej jak 200 PLN na miech, bo po prostu biore to do siebie do domu prywatnie i na wiecej mnie nie stac.

Krotko mowiac: jakie zalety ma DSL 500 w stosunku do Neo 640 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[..]Krotko mowiac: jakie zalety ma DSL 500 w stosunku do Neo 640 ?

staly ip
Mozliwosc wspoldzielenia lacza z innymi uzytkownikami. ;)

...poza lokalem.

 

no i do tego najwieksza zaleta dsl'a - w razie awarii kontaktujesz sie z polpakiem a nie z jakimis niebieskimi liniami. awarie sa usuwane w tempie conajmniej ekspresowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie rozuiem jednej zyczy.. Czemu ja jestem caly czas zwolniony z podatku nie to ze mnie to boli or sth :) Ale telefon mam na osobe prawna :P i caly czas dostaje rachynki z ZW w kolumnie Vat..

 

Zreszta pewnie i tak dojda do tego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...